Mistrzowie ceremonii

 

Joanna Humerczyk

Joanna Humerczyk
Absolwentka filologii polskiej. Asystentka Burmistrz Miasta Luboń. Odpowiedzialna za organizację wielu imprez, wydarzeń i happeningów. Miłośniczka Shakespeare’a i sztuki. Zajmuje się grafiką, ma na koncie film krótkometrażowy oraz kilka opublikowanych tekstów publicystycznych i poetyckich. Posiada doświadczenie w branży ślubnej również jako koordynatorka oraz dekoratorka.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim, angielskim i francuskim.

Szymon Wieczorek

Szymon Wieczorek
Absolwent filologii polskiej.

Z zamiłowania muzyk, autor tekstów i okazjonalnie lektor filmowy, dlatego nieobca jest mu praca z głosem. Działa również w branży reklamowej, dlatego duży nacisk kładzie na językowy wymiar prowadzonych ceremonii. Fan Henry’ego Millera i Witolda Gombrowicza.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim i angielskim.

 
 

Justyna Jazdżewska

Justyna Jazdżewska
Absolwentka geologii, z zamiłowania hydrogeolog i miłośniczka sił przyrody. Uczestniczka wielu konferencji naukowych, gdzie budowała pewność siebie i zdolności prezentacji. Fanka post punku i muzyki na żywo.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim i angielskim.

Damian Wesołek

Damian Wesołek
Absolwent socjologii. Pisarz, animator kultury i germanofil. Prowadzi pokazy filmowe i Dyskusyjny Klub Książki Niemieckiej. Współorganizator Mobilnego Domu Kultury, międzynarodowych spotkań młodzieży i festiwalu muzycznego. Interesuje się przekładem literatury.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim, niemieckim i angielskim.

 
 

Natalia Kryst

Natalia Kryst
Absolwentka filologii germańskiej oraz psychologii. Szczególnie interesuje się psycholingwistyką, tłumaczeniami i psychologią reklamy. Uwielbia pracować z ludźmi słowem, spełnia się jako lektor języka niemieckiego oraz prowadząc szkolenia, także międzynarodowe. W wolnych chwilach śpiewa, tworzy biżuterię i podróżuje – zwłaszcza po krajach niemieckojęzycznych.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim i niemieckim.

Patrycja Tomczak

Patrycja Tomczak
Absolwentka ratownictwa medycznego, obecnie Trener Odżywiania w Klubie Zdrowego Stylu Życia. Zajmuje się prowadzeniem zajęć sportowych, konsultacjami dietetycznymi. Wielbicielka sportu, czytania książek i jazdy samochodem. Wolny czas poświęca na podróże oraz edukację i rozwój podczas lokalnych oraz międzynarodowych szkoleń nt. odżywiania. Na co dzień rozwija swój zespół trenerów oraz jest mówcą na poznańskich szkoleniach.

 
 

Aleksandra Barbarska

Aleksandra Barbarska
Absolwentka poznańskiej polonistyki. Ma za sobą studia podyplomowe… z dyplomacji, którą zainteresowała się w trakcie stażu w dublińskiej ambasadzie. Od dziecka uwielbia występy publiczne i angażowała się w konkursy recytatorskie, a także prowadzenie kilku dużych imprez plenerowych. Praca z ludźmi daje jej wielką satysfakcję. Fanka muzyki, Irlandii i książek, ze słabością do Lema i Dickensa oraz literatury angielskiej XIX wieku. Marzy o pracy w dubbingu!
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim i angielskim.

Eva Mackeviča

Eva Mackeviča
Naukowo zaangażowana w stosunki międzynarodowe, a interesuje się także nauką języków oraz wierzeniami i mitami z całego świata. Od pięciu lat hobbystycznie zajmuje się aktorstwem, a od roku udziela się w radiu studenckim, w którym prowadzi autorską audycję po angielsku.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim, angielskim i łotewskim.

 
 

Ewa Małecka

Ewa Małecka
Absolwentka matematyki. Z zamiłowania nauczycielka języka angielskiego. Długi czas spędziła za granicą, ucząc miedzy innymi w Turcji. Pasjonatka literatury faktu i sportów ekstremalnych. Wierna biegaczka, w wolnych chwilach uczestniczy w długodystansowych biegach.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim, angielskim i tureckim.

Copyright © 2019 Ślub Humanistyczny Joanny Humerczyk – przygotowanie i prowadzenie ceremonii, All Rights Reserved.