Mistrzowie ceremonii

Mistrz ceremonii ślubnej, nazywany też celebrantem, to osoba, która przeprowadzi Wasz ślub. Możecie liczyć na jej doświadczenie i wsparcie w każdym momencie uroczystości. Rola, którą odgrywa mistrz ceremonii, to także kierowanie Was w trakcie całego procesu – tak, żebyście nie musieli się niczym stresować.

Zawsze jesteśmy otwarci na potrzeby Par międzynarodowych, dlatego do naszego zespołu należą osoby anglojęzyczne, a także mówiące po niemiecku, francusku, hiszpańsku, włosku, rosyjsku, łotewsku, turecku oraz arabsku.

Mistrz ceremonii ślubnej – filmy

Poznaj wszystkich naszych celebrantów z filmów poniżej.

 

Celebranci – kilka słów przedstawienia

Joanna Humerczyk

Joanna Humerczyk
Absolwentka filologii polskiej. Asystentka Burmistrz Miasta Luboń. Odpowiedzialna za organizację wielu imprez, wydarzeń i happeningów. Miłośniczka Shakespeare’a i sztuki. Zajmuje się grafiką, ma na koncie film krótkometrażowy oraz kilka opublikowanych tekstów publicystycznych i poetyckich. Posiada doświadczenie w branży ślubnej również jako koordynatorka oraz dekoratorka.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim, angielskim i francuskim.

Szymon Wieczorek

Szymon Wieczorek
Absolwent filologii polskiej.

Z zamiłowania muzyk, autor tekstów i okazjonalnie lektor filmowy, dlatego nieobca jest mu praca z głosem. Działa również w branży reklamowej, dlatego duży nacisk kładzie na językowy wymiar prowadzonych ceremonii. Fan Henry’ego Millera i Witolda Gombrowicza.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim i angielskim.

 
 

Justyna Jazdżewska

Justyna Jażdzewska
Absolwentka geologii, z zamiłowania hydrogeolog i miłośniczka sił przyrody. Uczestniczka wielu konferencji naukowych, gdzie budowała pewność siebie i zdolności prezentacji. Fanka post punku i muzyki na żywo.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim i angielskim.

Marcin Buczyński

Marcin Buczyński
Absolwent lingwistyki stosowanej, pasjonat gier językowych i kontaktów międzyludzkich. Wierzy w ludzi i ich niepowtarzalność. Uwielbia wystąpienia publiczne, którymi zajmował się już w dzieciństwie, będąc członkiem szkolnego koła teatralnego. Prywatnie pisarz-amator (autor powieści „Fałszywa Trójca”) zakochany w fantastyce i uwielbiający myślenie kreatywne.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim, angielskim i niemieckim.

 
 

Natalia Kryst

Natalia Kryst
Absolwentka filologii germańskiej oraz psychologii. Szczególnie interesuje się psycholingwistyką, tłumaczeniami i psychologią reklamy. Uwielbia pracować z ludźmi słowem, spełnia się jako lektor języka niemieckiego oraz prowadząc szkolenia, także międzynarodowe. W wolnych chwilach śpiewa, tworzy biżuterię i podróżuje – zwłaszcza po krajach niemieckojęzycznych.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim i niemieckim.

Norbert Adamczyk

Norbert Adamczyk
Miłośnik podróży, filmu i muzyki. Gra na kilku instrumentach: gitarze, basie i perkusji. Gdyby miał jeszcze jedną parę rąk, mógłby założyć kompletny jednoosobowy zespół. W wolnych chwilach zajmuje się fotografią i sportem. Uwielbia psy, szczególnie terriery typu bull. Niepoprawny optymista ceniący sobie kontakt z innymi ludźmi. Lubi, gdy wokół coś się dzieje.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim i niemieckim.

 
 

Paula Czerwińska

Paula Czerwińska
Absolwentka lingwistyki stosowanej i studentka arabistyki. Pasjonatka języków obcych i tłumaczeń. Od kilku lat dzieli się swoją wiedzą w pracy lektora języka angielskiego i niemieckiego. Praca z ludźmi, zwłaszcza z dziećmi, daje jej wiele satysfakcji. Uwielbia pomysłowe podróżowanie i sport.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim, arabskim, rosyjskim i włoskim.

Barbara Kurzawska

Barbara Kurzawska
Studentka germanistyki i tłumaczenia konferencyjnego. Miłośniczka Francji i Niemiec. Interesuje się ekologią oraz zmianami społecznymi zachodzącymi w Europie i poza nią. W wolnych chwilach lubi czytać „Ziemię obiecaną” i reportaże. Uwielbia jeździć na nartach i pływać w jeziorach.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim, angielskim i niemieckim.

 
 

Aleksandra Barbarska

Aleksandra Barbarska
Absolwentka poznańskiej polonistyki. Ma za sobą studia podyplomowe… z dyplomacji, którą zainteresowała się w trakcie stażu w dublińskiej ambasadzie. Od dziecka uwielbia występy publiczne i angażowała się w konkursy recytatorskie, a także prowadzenie kilku dużych imprez plenerowych. Praca z ludźmi daje jej wielką satysfakcję. Fanka muzyki, Irlandii i książek, ze słabością do Lema i Dickensa oraz literatury angielskiej XIX wieku. Marzy o pracy w dubbingu!
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim i angielskim.

Eva Mackeviča

Eva Mackeviča
Naukowo zaangażowana w stosunki międzynarodowe, a interesuje się także nauką języków oraz wierzeniami i mitami z całego świata. Od pięciu lat hobbystycznie zajmuje się aktorstwem, a od roku udziela się w radiu studenckim, w którym prowadzi autorską audycję po angielsku.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim, angielskim i łotewskim.

Copyright © 2019 Ślub Humanistyczny Joanna Humerczyk – przygotowanie i prowadzenie ceremonii, All Rights Reserved.