Celebranci | Celebrants

 

Joanna Humerczyk

Joanna Humerczyk
Absolwentka Filologii Polskiej, studentka Politologii. Asystentka Burmistrz Miasta Luboń. Odpowiedzialna za organizację wielu imprez, wydarzeń i happeningów. Miłośniczka Shakespeare’a i sztuki. Graficzka, reżyserka filmów krótkometrażowych oraz autorka tekstów publicystycznych i poetyckich. Posiada doświadczenie w branży ślubnej również jako koordynatorka oraz dekoratorka.

Prowadzi ceremonie w języku polskim, angielskim i francuskim.

Szymon Wieczorek

Szymon Wieczorek
Absolwent Filologii Polskiej. Muzyk, autor tekstów i okazjonalnie lektor filmowy, dlatego nieobca jest mu praca z głosem. Działa również w branży reklamowej – posiada zatem dobre wyczucie językowe. Współorganizator eventów, koordynator ślubny. Fan Henry’ego Millera i Witolda Gombrowicza.

Prowadzi ceremonie w języku polskim i angielskim.

Justyna Jażdzewska

Justyna Jażdzewska
Absolwentka Geologii, z zamiłowania hydrogeolog i miłośniczka sił przyrody. Uczestniczka wielu konferencji naukowych – stąd wynika jej pewność siebie i zdolności prezentacji. Fanka post punku i muzyki na żywo.

Prowadzi ceremonie w języku polskim i angielskim.

Damian Wesołek

Damian Wesołek
Absolwent Socjologii. Pisarz, animator kultury i germanofil. Prowadzi pokazy filmowe i Dyskusyjny Klub Książki Niemieckiej. Współorganizator Mobilnego Domu Kultury, międzynarodowych spotkań młodzieży i festiwalu muzycznego. Interesuje się przekładem literatury.

Prowadzi ceremonie w języku polskim, niemieckim i angielskim.

Natalia Kryst

Natalia Kryst
Absolwentka filologii germańskiej oraz psychologii. Szczególnie interesuje się psycholingwistyką, tłumaczeniami i psychologią reklamy. Uwielbia pracować z ludźmi słowem, spełnia się jako lektor języka niemieckiego oraz prowadząc szkolenia, także międzynarodowe. W wolnych chwilach śpiewa, tworzy biżuterię i podróżuje – zwłaszcza po krajach niemieckojęzycznych.

Prowadzi ceremonie w języku polskim i niemieckim.

Copyright © 2018 Ślub Humanistyczny Joanny Humerczyk – przygotowanie i prowadzenie ceremonii, All Rights Reserved.