Mistrzowie ceremonii ślubnej

Mistrz ceremonii ślubnej, nazywany też celebrantem, to osoba, która przeprowadzi Wasz ślub. Możecie liczyć na jej doświadczenie i wsparcie w każdym momencie uroczystości. Rola, którą odgrywa mistrz ceremonii, to także kierowanie Was w trakcie całego procesu – tak, żebyście nie musieli się niczym stresować.

Zawsze jesteśmy otwarci na potrzeby Par międzynarodowych, dlatego do naszego zespołu należą osoby anglojęzyczne, a także mówiące po niemiecku, francusku, hiszpańsku, włosku, rosyjsku, łotewsku oraz arabsku.

 

Mistrz ceremonii ślubnej – filmy

Poznaj naszych celebrantów z filmów poniżej!

⇒ Więcej filmów z celebrantami znajdziecie tutaj.

 

Celebranci – kilka słów przedstawienia

Joanna Humerczyk - mistrzyni ceremonii

Joanna Humerczyk
Absolwentka filologii polskiej. Asystentka Burmistrz Miasta Luboń. Odpowiedzialna za organizację wielu imprez, wydarzeń i happeningów. Miłośniczka Shakespeare’a i sztuki. Zajmuje się grafiką, ma na koncie film krótkometrażowy oraz kilka opublikowanych tekstów publicystycznych i poetyckich. Posiada doświadczenie w branży ślubnej również jako koordynatorka oraz dekoratorka.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim, angielskim i francuskim.

Szymon Wieczorek - celebrant

Szymon Wieczorek
Absolwent filologii polskiej.

Z zamiłowania muzyk, autor tekstów i okazjonalnie lektor filmowy, dlatego nieobca jest mu praca z głosem. Działa również w branży reklamowej, dlatego duży nacisk kładzie na językowy wymiar prowadzonych ceremonii. Fan Henry’ego Millera i Witolda Gombrowicza.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim i angielskim.

 
 

Aleksandra Barbarska - mistrzyni ceremonii

Aleksandra Barbarska
Absolwentka poznańskiej polonistyki. Ma za sobą studia podyplomowe… z dyplomacji, którą zainteresowała się w trakcie stażu w dublińskiej ambasadzie. Od dziecka uwielbia występy publiczne i angażowała się w konkursy recytatorskie, a także prowadzenie kilku dużych imprez plenerowych. Praca z ludźmi daje jej wielką satysfakcję. Fanka muzyki, Irlandii i książek, ze słabością do Lema i Dickensa oraz literatury angielskiej XIX wieku. Marzy o pracy w dubbingu!
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim i angielskim.

Eva Mackeviča - mistrzyni ceremonii

Eva Mackeviča
Naukowo zaangażowana w stosunki międzynarodowe, a interesuje się także nauką języków oraz wierzeniami i mitami z całego świata. Od pięciu lat hobbystycznie zajmuje się aktorstwem, a od roku udziela się w radiu studenckim, w którym prowadzi autorską audycję po angielsku.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim, angielskim i łotewskim.

 
 

Natalia Kryst - mistrzyni ceremonii

Natalia Kryst
Absolwentka filologii germańskiej oraz psychologii. Szczególnie interesuje się psycholingwistyką, tłumaczeniami i psychologią reklamy. Uwielbia pracować z ludźmi słowem, spełnia się jako lektor języka niemieckiego oraz prowadząc szkolenia, także międzynarodowe. W wolnych chwilach śpiewa, tworzy biżuterię i podróżuje – zwłaszcza po krajach niemieckojęzycznych.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim i niemieckim.

Marcin Buczyński - mistrz ceremonii

Marcin Buczyński
Absolwent lingwistyki stosowanej, pasjonat gier językowych i kontaktów międzyludzkich. Wierzy w ludzi i ich niepowtarzalność. Uwielbia wystąpienia publiczne, którymi zajmował się już w dzieciństwie, będąc członkiem szkolnego koła teatralnego. Prywatnie pisarz-amator (autor powieści „Fałszywa Trójca”) zakochany w fantastyce i uwielbiający myślenie kreatywne.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim, angielskim i niemieckim.

 
 

Paula Czerwińska - mistrzyni ceremonii

Paula Czerwińska
Absolwentka lingwistyki stosowanej i studentka arabistyki. Pasjonatka języków obcych i tłumaczeń. Od kilku lat dzieli się swoją wiedzą w pracy lektora języka angielskiego i niemieckiego. Praca z ludźmi, zwłaszcza z dziećmi, daje jej wiele satysfakcji. Uwielbia pomysłowe podróżowanie i sport.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim, arabskim, rosyjskim i włoskim.

Barbara Kurzawska - mistrzyni ceremonii

Barbara Kurzawska
Studentka germanistyki i tłumaczenia konferencyjnego. Miłośniczka Francji i Niemiec. Interesuje się ekologią oraz zmianami społecznymi zachodzącymi w Europie i poza nią. W wolnych chwilach lubi czytać “Ziemię obiecaną” i reportaże. Uwielbia jeździć na nartach i pływać w jeziorach.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim, angielskim i niemieckim.

 
 

Dominika Sobieraj - mistrzyni ceremonii

Dominika Sobieraj
Absolwentka prawa i filologii włoskiej, zgłębiająca tajniki zarządzania i psychologii biznesu. Niespokojny duch, który nie potrafi usiedzieć w miejscu. Latem uwielbia włoskie plaże, zimą niestraszne jej kąpiele w lodowatej wodzie. Miłośniczka poezji i literatury, łapiąca za sztangę kilka razy w tygodniu. Szalona foodie, która gastronomiczną mapę Poznania ma w małym palcu.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim, angielskim, włoskim i francuskim.

Paulina Masiak - mistrzyni ceremonii

Paulina Masiak
Absolwentka aktorstwa. Od dziecka gra również na skrzypcach i fortepianie. Kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi. W branży filmowej pełniła już chyba wszystkie funkcje – zaczynając od grania, a na produkcji kończąc. Najbardziej w swojej pracy lubi momenty, kiedy musi sprostać rzeczom „niemożliwym”, poznawanie nowych ludzi oraz to, że co chwilę jest w innym miejscu. Miłośniczka Zauchy i Wodeckiego.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim i angielskim.

 
 

Jolanta Jasielec - mistrzyni ceremonii

Jolanta Jasielec
Absolwentka Międzyobszarowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych i Społecznych. Od najmłodszych lat ma od czynienia z wystąpieniami publicznymi o różnym charakterze: od kameralnych koncertów po duże widowiska, od występów artystycznych po konferencje. Zawodowo wspiera organizację szkoleń i wydarzeń w międzynarodowej korporacji. Wolny czas natomiast poświęca na podróże oraz taniec – w szczególności ludowy.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim.

Justyna Lesiak - mistrzyni ceremonii

Justyna Lesiak
Absolwentka filologii włoskiej i zarządzania projektami. Uwielbia podróżować (najchętniej autostopem), poznawać nowych ludzi, kultury i języki. Równie dobrze czuje się w rodzinnej Łodzi, gdzie mieści się jej ukochane Studenckie Radio ŻAK. Spotkania w gronie bliskich, przygotowywanie imprez, gotowanie i pieczenie, przynoszą jej dużo radości. Obecnie stara się połączyć życie w Polsce i Barcelonie.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim, angielskim, hiszpańskim i włoskim.

 
 

Marianna Górska - mistrzyni ceremonii

Marianna Górska
Absolwentka psychologii. Zaangażowana w wiele przedsięwzięć społecznych, takich jak harcerstwo czy fundacje młodzieżowe. Miłośniczka SUP-ów, pływania, książek fantasy i poezji śpiewanej. Była animatorem zajęć dla różnych grup wiekowych, występowała na konferencjach naukowych, podróżowała po Europie i uczyła się przez rok w Stanach Zjednoczonych. Wychodzi naprzeciw wyzwaniom!
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim i angielskim.

Marta Tomaszek - mistrzyni ceremonii

Marta Tomaszek
Miłośniczka teatru, otwartych przestrzeni, francuskiego wina i Mozarta. W wolnych chwilach aktorka-lalkarka, recenzent teatralny, wiolonczelistka i tłumacz. Odkąd pamięta ulega słabości do gór, żagli, dzikich ogrodów i uśmiechniętych ludzi, wobec których zawsze jest niepoprawną humanistką. Góralka z charakteru ze szczyptą śródziemnomorskiego słońca i irlandzkiej mgły.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim, angielskim, francuskim i hiszpańskim.

 
 

Pamela Adamik - mistrzyni ceremonii

Pamela Adamik
Absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Aktualnie współpracuje z Teatrem Stu i Teatrem Nowym. Na swoim koncie ma także liczne występy muzyczne, m.in. w musicalach, festiwalach czy konkursach. Na co dzień pracuje jako redaktorka prowadząca w serwisie Burda.pl. Uwielbia podróżować, spędzać czas ze swoimi pieskami, słuchać muzyki z płyt winylowych, odkrywać kuchnię wegetariańską i jeździć na deskorolce.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim i angielskim.

Ewa Ostrowska-Kunert

Ewa Ostrowska-Kunert
Aktorka, producentka, trenerka aktorskiej techniki Meisnera oraz współzałożycielka Wytwórni Komedie Dramaty Inne Tematy. Romantyczka, ale twardo stąpająca po ziemi. Wulkan energii, wierzy w siłę sprawczą myśli. Kochająca żona i oddana mama dwóch chłopców.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim i angielskim.

 
 

Norbert Adamczyk - mistrz ceremonii

Norbert Adamczyk
Miłośnik podróży, filmu i muzyki. Gra na kilku instrumentach: gitarze, basie i perkusji. Gdyby miał jeszcze jedną parę rąk, mógłby założyć kompletny jednoosobowy zespół. W wolnych chwilach zajmuje się fotografią i sportem. Uwielbia psy, szczególnie terriery typu bull. Niepoprawny optymista ceniący sobie kontakt z innymi ludźmi. Lubi, gdy wokół coś się dzieje.
 
Prowadzi ceremonie w języku polskim i niemieckim.

Copyright © 2020 Ślub Humanistyczny Joanna Humerczyk – przygotowanie i prowadzenie ceremonii, All Rights Reserved.