Ślub humanistyczny w Gdańsku

 

Ślub humanistyczny w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie

Bliskość morza sprawia, że ceremonia ślubna jest jeszcze piękniejsza i nabiera nieco egzotycznego klimatu. Nie ma wiele ciekawszych scenerii niż morze za plecami Młodej Pary oraz prowadzącego ceremonię. Istnieje wiele urokliwych miejsc, które pozwalają na zorganizowanie uroczystości przy plaży – jak Cegielnia w Rzucewie czy beach bar White Marlin w Sopocie. Oczywiście można się pokusić o ślub humanistyczny na samej plaży lub na molo – władze miast często wyrażają zgodę na takie rozwiązania.

 

Polskojęzyczny lub polsko-angielski ślub humanistyczny – Gdańsk

Trójmiasto należy do lokalizacji, w których ślub humanistyczny nie jest już tak rzadko spotykaną sprawą. Na ceremonię decydują się zarówno Polacy, jak i Pary mieszane narodowo. Piękne otoczenie i możliwość dopełnienia uroczystości na przykład hawajską ceremonią sypania piasku sprawiają, że ślub humanistyczny w Gdańsku, nad morzem, jest niezapomnianym przeżyciem.

 

Jak przebiega ceremonia?

Ślub humanistyczny zazwyczaj zawiera wszystkie tradycyjne elementy, takie jak wymiana przysiąg, obrączek i pocałunek, jednak poza tym jest całkowicie otwarty na inwencję Młodej Pary. Nie ma tu sztywnych ram. W ramach naszej usługi proponujemy wybór wielu cytatów na temat miłości i małżeństwa, a także szczerze rekomendujemy uwzględnienie historii o tym, jak się Państwo poznali lub opowieści o Waszej relacji, podobieństwach, różnicach, anegdotach. To element ceremonii, który wywołuje w zaproszonych Gościach zarówno śmiech, jak i wzruszenie.

Oferujemy zdalne przygotowanie skryptu, dojazd do miejsca ceremonii i przeprowadzenie ślubu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz kontaktu – razem stworzymy piękny ślub humanistyczny!

fot. Gabriel Gmurczyk

Copyright © 2020 Ślub Humanistyczny Joanna Humerczyk – przygotowanie i prowadzenie ceremonii, All Rights Reserved.