ŚLUB HUMANISTYCZNY W Krakowie

Nasza ceremonia, w Waszym mieście!

Ślub humanistyczny w stolicy Małopolski - Kraków

| Ślub Humanistyczny
fot. Gabriel Gmurczyk
| Ślub Humanistyczny

Malownicza ceremonia plenerowa

Jednym z miast, w którym śluby humanistyczne zdobywają szczególną aprobatę Par Młodych, jest Kraków. Ceremonie często odbywają się nie tylko w samym Krakowie, ale także w okolicach – popularnym miejscem jest Dwór w Tomaszowicach. Rozległe plenery sprzyjają letnim ślubom humanistycznym, które nabierają szczególnego uroku w pięknych okolicznościach natury.

Równie często jak śluby pomiędzy Polakami, zdarzają się ceremonie międzynarodowe – w Krakowie ślub humanistyczny polsko-angielski, polsko-niemiecki czy polsko-francuski nie jest rzadkością. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa uroczystości we wszystkich tych językach – przygotujemy scenariusz mailowo, telefonicznie i dojedziemy na miejsce ceremonii.

Ślub humanistyczny w Krakowie - jak może wyglądać?

Organizacja ślubu humanistycznego

Na najbardziej osobisty i emocjonalny rodzaj ceremonii, jakim jest ślub humanistyczny, coraz chętniej decydują się też polskie Pary. Forma uroczystości zyskuje zrozumienie również wśród rodziców i starszych osób – przede wszystkim dlatego, że ślub humanistyczny wzrusza ich skupieniem na Młodej Parze w tekście uroczystości. Scenariusz może zawierać wybrane cytaty literackie, historię o tym, jak Para się poznała, a także o ich wspólnym, dotychczasowym życiu.

Rytuały, które dodają uroku

Co poza wymianą obrączek?

Dajemy Państwu możliwość, aby wzbogacić swój ślub humanistyczny o estetyczne dodatki, które sprawią, że ceremonia będzie miała jeszcze więcej uroku. Coraz częściej wybierane przez Młode Pary obrzędy zapalenia świecy jedności, wiązania rąk szarfą czy wspólnego sypania piasku to sposób, aby symbolicznie przypieczętować swoje wybory – nie tylko za pomocą obrączek.