Ślub humanistyczny - Warszawa

Tutaj dzieją się śluby humanistyczne!

ŚLUB HUMANISTYCZNY w stolicy Polski - Warszawa

| Ślub Humanistyczny
fot. Malachite Meadow
| Ślub Humanistyczny

Jesteśmy dla was dostępni na mazowszu

Mistrzowie ceremonii związani z firmą Ślub Humanistyczny Joanny Humerczyk działają na terenie całej Polski. Zainteresowanie tego rodzaju ceremoniami ślubnymi jest duże między innymi w Warszawie. Dlatego właśnie oferujemy naszym Parom możliwość przeprowadzenia ich wymarzonej uroczystości na terenie stolicy i okolic, gdzie mamy już wielu doświadczonych celebrantów.

Zachęcamy do współpracy wszystkie Pary, które chcą z nami przeżyć swój ślub humanistyczny – zawsze oferujemy możliwość zdalnego przygotowania scenariusza i dojazdu w dzień ceremonii. Tak współpracujemy również z Parami międzynarodowymi – około połowa naszych ślubów w Warszawie jest polsko-brytyjska.

Piękne miejsca na ślub humanistyczny - Warszawa i okolice

Jakie lokalizacje polecamy?

Prowadząc śluby humanistyczne w Warszawie i okolicach, odwiedziliśmy już sporo miejsc i wiele z nich możemy szczerze polecić – na przykład Stodołę Wszystkich Świętych zwaną Oczyszczalnią, Osadę Młyńską, Wierzbowe Ranczo, Restaurację Belvedere czy Willę Foksal. Piękne wnętrza, plenery przy tych salach i restauracjach to doskonałe miejsca na estetyczne oraz klimatyczne ceremonie.

Dlaczego warto wybrać tę formę ceremonii?

Wolność wyboru

Możliwość przeżycia Wielkiego Dnia dokładnie w taki sposób, jaki sobie wymarzymy – to zalety, jakie posiada ślub humanistyczny. Warszawa jest miastem otwartym na nowe rozwiązania, dlatego Młode Pary ze stolicy coraz częściej wybierają prowadzone przez nas ceremonie.

Ślub humanistyczny nie posiada mocy prawnej (narzeczeni zazwyczaj zawierają wcześniej ślub w USC jako formalność, tylko ze świadkami), jednak daje szansę na zrealizowanie swojej wizji i wielkie emocje. Mistrz ceremonii wygłasza wybrane teksty, wiersze (które wcześniej wspólnie uzgadniamy), mówi też kilka słów o Parze i historii jej miłości – co wzbudza zarazem wzruszenie i rozbawienie Gości.