Ślub humanistyczny - Gdańsk

Nasza ceremonia, w Waszym mieście

Ślub humanistyczny w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie

Ślub humanistyczny Gdańsk - para
fot. Gabriel Gmurczyk
| Ślub Humanistyczny

Magia Trójmiasta

Bliskość morza sprawia, że ceremonia ślubna jest jeszcze piękniejsza i nabiera nieco egzotycznego klimatu. Nie ma wiele ciekawszych scenerii niż morze za plecami Młodej Pary oraz prowadzącego ceremonię. Istnieje wiele urokliwych miejsc, które pozwalają na zorganizowanie uroczystości przy plaży – jak Cegielnia w Rzucewie czy beach bar White Marlin w Sopocie.

Oczywiście można się pokusić o ślub humanistyczny na samej plaży lub na molo – władze miast często wyrażają zgodę na takie rozwiązania.

Polskojęzyczny lub polsko-angielski ślub humanistyczny - Gdańsk

A może nad morzem?

Trójmiasto należy do lokalizacji, w których ślub humanistyczny nie jest już tak rzadko spotykaną sprawą. Mamy w Waszym mieście i okolicach celebrantów, którzy doświadczeni są w prowadzeniu takich ślubów. Na ceremonię decydują się zarówno Polacy, jak i Pary mieszane narodowo. Piękne otoczenie i możliwość dopełnienia uroczystości na przykład hawajską ceremonią sypania piasku sprawiają, że ślub humanistyczny w Gdańsku, nad morzem, jest niezapomnianym przeżyciem.

Jak wygląda ceremonia?

Przebieg ślubu humanistycznego

Ślub humanistyczny zazwyczaj zawiera wszystkie tradycyjne elementy, takie jak wymiana przysiąg, obrączek i pocałunek, jednak poza tym jest całkowicie otwarty na inwencję Młodej Pary. Nie ma tu sztywnych ram. W ramach naszej usługi proponujemy wybór wielu cytatów na temat miłości i małżeństwa, a także szczerze rekomendujemy uwzględnienie historii o tym, jak się Państwo poznali lub opowieści o Waszej relacji, podobieństwach, różnicach, anegdotach. To element ceremonii, który wywołuje w zaproszonych Gościach zarówno śmiech, jak i wzruszenie.

Oferujemy zdalne przygotowanie skryptu, dojazd do miejsca ceremonii i przeprowadzenie ślubu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz kontaktu – razem stworzymy piękny ślub humanistyczny!

Jak może wyglądać ślub humanistyczny w gdańsku?

Gdańsk, miasto o wielowiekowej historii i urokliwym nadmorskim klimacie, stanowi idealne tło dla ślubu humanistycznego. Ceremonia ta pozwala na pełną personalizację i indywidualne podejście do organizacji ślubu, dzięki czemu możecie wyrazić swoją miłość i przywiązanie w autentyczny sposób. Ślub humanistyczny w Gdańsku umożliwia organizację uroczystości w wybranych miejscach, które dla Was mają szczególne znaczenie – czy to na plaży, w parku czy w zabytkowym zamku.

Ślub humanistyczny – pomorskie 

Jeśli planujecie ślub humanistyczny, możecie skorzystać z usług naszych wykwalifikowanych celebrantów w Gdańsku i okolicach, którzy pomogą Wam stworzyć spersonalizowaną ceremonię, oddającą to, co dla Was najważniejsze. Nasi celebranci z pomorskiego regionu wiedzą, jak uczynić każdy moment wyjątkowym i jak wprowadzić odpowiednią dawkę emocji i magii do Waszego święta.

Rytuały na ślub humanistyczny – Gdańsk 

Jeśli chcecie dodać szczególny element do tej uroczystości, możecie wybrać jeden z naszych rytuałów, który uwzniośli Wasz ślub humanistyczny. Gdańsk to nadmorskie miasto, dlatego świetnie sprawdzi się tam hawajska ceremonia mieszania piasków. Dobrym pomysłem może być symboliczne przewiązanie dłoni wstęgą, który symbolizuje jedność Waszych serc. 

Ślub humanistyczny Gdańsk - przysięga
Ślub humanistyczny Gdańsk - radość
Ślub humanistyczny Gdańsk - goście

Celebracja miłości. Ślub humanistyczny - Gdańsk

Organizując ślub humanistyczny w Gdańsku, tworzycie nie tylko wyjątkową pamiątkę dla siebie, ale również dla Waszych bliskich. Ten niekonwencjonalny akt miłości pozostawi trwały ślad w sercach Waszych Gości, dając im możliwość uczestnictwa w autentycznej, pełnej emocji ceremonii. To wyjątkowa okazja, by zjednoczyć Waszych najbliższych w atmosferze pełnej miłości i wzruszeń.

Jeśli więc nadal zastanawiacie się, jaką formę zaślubin wybrać, to strzałem w dziesiątkę będzie ślub humanistyczny. Gdańsk to miasto, które często odwiedzamy i w którym mamy wielu doświadczonych celebrantów, którzy chętnie poprowadzą Waszą ceremonię. Dzięki wyjątkowemu klimatowi tego miasta i możliwościom, jakie daje ślub humanistyczny, stworzycie wspólnie niezapomniane chwile.

Zobacz też: