Ślub w plenerze – rzeszów i okolice

nasze porady

Plenerowy ślub w Rzeszowie

Ślub w plenerze Rzeszów
fot. Michał Orłowski

Jeśli właśnie jesteście w trakcie planowania i marzy Wam się ślub w plenerze, Rzeszów jest lokalizacją wartą rozważenia. Ze względu na swoje malownicze położenie oraz liczne tereny zielone, sprawdzi się idealnie jako tło Waszej wyjątkowej ceremonii ślubnej.

Ciepłe wiosenne i letnie miesiące sprawiają, że coraz więcej Par decyduje się na plenerowe śluby, a nawet wesela. Jeśli bierzecie pod uwagę takie rozwiązanie, koniecznie zapoznajcie się z naszym zestawieniem idealnych miejsc na ślub w plenerze. Rzeszów i okoliczne, podkarpackie lokalizacje na pewno przypadną Wam do gustu.

Ślub w plenerze – Rzeszów i jego wspaniała zieleń

Jeśli planujecie ślub plenerowy, ale nie chcecie wyjeżdżać z miasta, na pewno zaciekawią Was rzeszowskie parki i ogrody. Do wyboru macie chociażby Park Dworski czy Park Olszynki, który graniczy od południa ze słynnym rezerwatem przyrody Lisia Góra.

Również Ogród Miejski im. Solidarności będzie świetną lokalizacją na wymarzony ślub w plenerze. Rzeszów jest powszechnie kojarzony z tym wspaniałym parkiem, którego zadrzewione aleje są dodatkowo ozdobione ciekawymi rzeźbami oraz okazałą fontanną.

Warto również wspomnieć o zespole dworsko-pałacowym zlokalizowanym we wschodniej części miasta. To nie tylko ponad 6 hektarów zielonych terenów, lecz również ciekawe elementy architektoniczne, które dodatkowo uświetnią Wasz ślub w plenerze. Rzeszów objął ten park opieką konserwatora zabytków, więc to z nim najlepiej konsultować kwestie formalno-organizacyjne.

Plenerowy ślub

Rzeszów w eleganckim wydaniu

Zwolennicy tradycyjnej elegancji z pewnością zachwycą się Rezydencją Alabaster. Przestronne i jasne wnętrza to idealnie miejsce na organizację wesela, a otoczenie zieleni sprawia, że zorganizujecie tu również wymarzony ślub w plenerze. Dużym atutem jest także lokalizacja oraz ciekawe menu weselne.

Ślub w plenerze – podkarpackie perełki 

Retyrada to wspaniała, ślubna lokalizacja, której historia sięga XVIII wieku. Otaczające rezydencję ogrody z fontannami, ruiny i tereny zielone uświetnią Wasz romantyczny ślub w plenerze. Rzeszów znajduje się w odległości zaledwie 15 minut, więc jest to świetny wybór również ze względów organizacyjno-logistycznych.

Nieco dalej od Rzeszowa, w odległym o 50 km Komorowie, położona jest kolejna podkarpacka perełka – Weranda Przyjęcia. Jest to absolutnie wymarzona lokalizacja na Wasz plenerowy ślub. Magiczne ogrody, otoczenie wody, lasu oraz bujna roślinność stworzą niepowtarzalny klimat i zbudują nastrój Waszej ślubnej ceremonii.

Miłośnicy rustykalnych klimatów z pewnością zakochają się od razu w naszej kolejnej lokalizacji. Kędziorówka bowiem to niesamowicie urządzona stodoła, położona na wzgórzu, z którego rozpościera się niesamowity widok na okolicę. Wspaniałe miejsce na rustykalny ślub w plenerze. Rzeszów oddalony jest zaledwie 30 kilometrów, co z pewnością jest kolejnym atutem Kędziorówki.

Ślub w plenerze Rzeszów - obrączki
Rzeszów - plenerowy ślub
Ślub w plenerze Rzeszów - Przysięga

Osobisty plenerowy ślub

Rzeszów i okoliczne tereny, jak już sami zapewne zauważyliście, mogą pochwalić się wieloma wspaniałymi lokalizacjami na ślub w plenerze. Jeśli chcielibyście zorganizować osobistą ceremonię, podczas której wyznacie sobie miłość i opowiecie Waszą historię – ślub symboliczny będzie dla Was idealnym rozwiązaniem.

Pomożemy Wam zorganizować ślub w różnych językach, zaopiekujemy się Wami podczas tworzenia Waszego wyjątkowego, ślubnego scenariusza i doradzimy w pisaniu osobistych przysiąg małżeńskich. Będziecie mogli również wybrać jeden z kilku proponowanych przez nas rytuałów ślubnych lub zrealizować Wasze oryginalne pomysły w tym zakresie.

Naszym celebrantom nie są straszne nawet najbardziej odległe i ukryte lokalizacje, co daje Wam dużą swobodę podczas wyboru miejsca ceremonii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu ślubów zapewniamy, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci Waszej oraz wszystkich zaproszonych Gości. W Rzeszowie i okolicach mamy doświadczonych mistrzów ceremonii, którzy chętnie poprowadzą Wasz ślub. 

Zobacz też: