Ślub humanistyczny – wrocław

nasze porady

CEremonia humanistyczna we wrocławiu

Ślub humanistyczny Wrocław
fot. Aleksandra Skóra

Jeśli planujecie ślub humanistyczny, Wrocław jest wręcz wymarzoną lokalizacją, w której nasze usługi są dostępne. W okolicach Wrocławia mamy wielu celebrantów, którzy chętnie poprowadzą Waszą ceremonię. Wrocław, ze względu na swoje niesamowite zabytki oraz tereny zielone, sprawdzi się idealnie jako miejsce Waszej wyjątkowej ceremonii, będąc jednocześnie topowym wyborem z logistycznego punktu widzenia. Niezależnie od Waszych preferencji, wymagań czy terminu na pewno znajdziecie tu coś dla siebie.

Ślub humanistyczny – Wrocław na zielono

Ślub humanistyczny daje Wam niesamowite możliwości w kwestii wyboru miejsca ceremonii. Nasi celebranci są w stanie dotrzeć wszędzie i niestraszne im nawet górskie szlaki czy leśne dróżki. Tym bardziej nie będzie dla nich problemem dotarcie do jednej z wrocławskich lokalizacji.

Jeśli chcecie uniknąć wielotygodniowych przepraw z urzędnikami w tej kwestii, idealnym rozwiązaniem będzie właśnie ślub humanistyczny. Wrocław w dodatku ma wiele do zaoferowania, jeśli chodzi o ceremonie na świeżym powietrzu.

Wartymi rozważenia lokalizacjami są chociażby Ogród Botaniczny czy Park Południowy. Mimo że są to miejsca dostępne dla każdego, warto wcześniej ustalić szczegóły przeprowadzenia ceremonii w takich miejscach, żeby uniknąć nieporozumień.

Ślub humanistyczny

Wrocław z historią w tle

Bardzo wiele Par ulega urokowi Wrocławia i wybiera jedną z zabytkowych lokalizacji na miejsce swojej ceremonii. Do dyspozycji mamy tutaj wiele średniowiecznych zaułków i gotyckich zakamarków, które mogą uczynić Wasz ślub jeszcze bardziej klimatycznym. Wrocław przyciąga również bardzo wielu obcokrajowców.

Jeśli tak jest i w Waszym przypadku i tworzycie dwujęzyczną Parę, z pewnością zainteresuje Was możliwość przeprowadzenia ceremonii w obu językach. Nasi celebranci posługują się biegle 11 językami, w których poprowadzić mogą Wasz ślub humanistyczny. Wrocław dodatkowo jest świetnie skomunikowany, więc Wasi zagraniczni krewni i znajomi nie będą mieć problemu z dotarciem na ceremonię.

Ceremonia humanistyczna – Wrocław szyty na miarę

Jeśli nie jesteście osobami religijnymi i nie przekonuje Was forma ślubu cywilnego oferowanego przez państwo, perfekcyjnym rozwiązaniem będzie ślub humanistyczny. Wrocław może stać się niepowtarzalnym tłem do Waszej spersonalizowanej ceremonii. Jakie zalety daje Wam ceremonia humanistyczna?

Przede wszystkim możecie dowolnie dostosować scenariusz pod Wasze indywidualne potrzeby. Wybieracie – między innymi – teksty literackie, które zostaną odczytane podczas uroczystości, a także formę i charakter przysiąg, które sobie wzajemnie złożycie.

Jeśli chcecie wpleść w scenariusz ceremonii przemówienia bliskich czy różnego rodzaju rytuały, powinniście zdecydować się właśnie na ślub humanistyczny. Wrocław będzie stanowić idealną lokalizację Waszej uroczystości, niezależnie od tego, na jaki motyw przewodni i przebieg ceremonii się zdecydujecie.

Ślub humanistyczny Wrocław - plener
Ślub humanistyczny Wrocław - goście
Ślub humanistyczny Wrocław - Para

Ślub humanistyczny – dolnośląskie perełki

Pałac Brzeźno jest z pewnością jednym z piękniejszych, podwrocławskich miejsc na Wasz wymarzony ślub humanistyczny. Wrocław oddalony jest o niecałe 40 kilometrów, co czyni pałac świetną lokalizacją z logistycznego punktu widzenia.

Obiekt oferuje eleganckie wnętrza, przepiękne tereny zielone oraz doskonałą kuchnię. Możecie powiedzieć sobie „tak” na rozległych terenach ogrodów pałacowych, pośród kwitnących drzew oraz mieniących się w letnim słońcu stawów. Dzięki dostępnym pawilonom i namiotom wesele również może odbyć się na świeżym powietrzu.

Stara Kruszarnia to kolejne warte rozważenia miejsce, jeśli organizujecie ślub humanistyczny. Wrocław, choć oddalony o 1,5 godziny drogi, jest ze Złotym Stokiem (w którym znajduje się Stara Kruszarnia) dość dobrze skomunikowany. Stara Kruszarnia to industrialna przestrzeń pokopalniana, która może stać się wspaniałym tłem dla Waszej uroczystości. Jest to miejsce ustronne, otoczone mnóstwem zieleni. Możecie tu zorganizować wyjątkowy ślub na skraju lasu lub niezapomnianą ceremonię z klimatyczną cegłą w tle. A to tylko niektóre z pomysłów na ślub, które bez problemu w tym miejscu zrealizujecie.

ceremonia ślubna – Wrocław i nie tylko

Wahacie się jeszcze i zastanawiacie nad dokładną lokalizacją, w której zorganizujecie Wasz ślub humanistyczny? Wrocław, Poznań czy Warszawa – dla nas nie ma to znaczenia. Krok po kroku przeprowadzimy Was przez cały proces przygotowań, pomożemy w stworzeniu niezapomnianego scenariusza, a jeśli będziecie chcieli, podrzucimy Wam również kilka ciekawych miejsc i lokalizacji. Jesteśmy dla Was i zrobimy wszystko, żeby TEN dzień był dokładnie taki, jak sobie wymarzyliście.

Zobacz też: