Ślub w plenerze – Lublin

ślub waszych marzeń

plenerowy ślub w lublinie

Ślub w plenerze Lublin

Szukacie wyjątkowego miejsca na ślub w plenerze? Lublin to doskonała lokalizacja na wschodzie Polski. Znajdziecie tam urokliwe dworki i hotele dysponujące przestrzenią na zorganizowanie ślubu w plenerze. Lublin to także miasto z pięknymi parkami oraz okolicznymi lasami. Możliwości jest więc sporo! 

Podpowiemy Wam, gdzie zorganizować plenerową ceremonię oraz o czym pamiętać i na co zwracać szczególną uwagę.

Ślub w plenerze – Lublin i nieoczywiste miejsca 

Planując swój ślub w plenerze, weźcie pod uwagę walory miasta i jego okolic. Lublin otoczony jest pięknymi, zielonymi terenami, które idealnie sprawdzą się jako lokalizacja na ceremonię plenerową. 

Ślub w plenerze w Lublinie odbyć się może także na terenie Waszego obiektu weselnego. Wiele z nich dysponuje przestrzenią, którą można zaaranżować na Wasz ślub w plenerze. Lublin bogaty jest w rustykalne dworki i stodoły, które położone są w malowniczych okolicach, dlatego też warto rozważyć takie rozwiązanie!

Jeśli jednak zależy Wam na naprawdę dziewiczych terenach, możecie skusić się na zorganizowanie swojej ceremonii w pobliskim lesie. Okolice Lublina słyną z bujnych lasów i zadbanych parków krajobrazowych.

Ślub w plenerze

Lublin i jego parki

Miejskie przestrzenie dysponują także parkami, które stanowić będą piękne tło dla ślubu w plenerze. Lublin może poszczycić się dziewiętnastowiecznym Ogrodem Saskim. Wśród urokliwych alejek lub przy szumie fontanny możecie powiedzieć sobie oficjalne “tak”. 

Organizując ślub w parku, pamiętajcie jednak o uzyskaniu odpowiednich zgód oraz zorientowaniu się, czy w bliskim sąsiedztwie nie jest planowana inna impreza plenerowa. Nie chcecie przecież, żeby Wasze przysięgi zagłuszyły odgłosy z festynu.

Ślub w plenerze – lubuskie klimaty 

Wschód Polski nie jest często wybieranym kierunkiem ślubnym. Nie znaczy to jednak, że nie ma nic do zaoferowania. W województwie lubuskim znajdziecie piękne obiekty weselne – między innymi zabytkowe, rustykalne dworki czy bardziej nowoczesne hotele i restauracje. 

Warto też skorzystać z przyrodniczego bogactwa regionu. Tętniące życiem lasy, urokliwe pola czy parki krajobrazowe – to wszystko znajdziecie w lubuskiem! Rozważcie więc także okolice Lublina na ślub w plenerze. 

Lublin będzie też świetną propozycją dla osób, które cenią sobie zarówno miasto, jak i łono natury. Wystarczy dosłownie kilka minut, by z Lublina dostać się niemalże na wieś! 

plenerowy ślub w lublinie dla każdego

W Lublinie każdy znajdzie urokliwe miejsce, które chwyci go za serce. Niekoniecznie będą to parki czy lasy, ale równie dobrze mogą to być zabytkowe kamieniczki czy wąskie uliczki. Odkryjcie, co ma do zaoferowania Polska wschodnia! 

Ślub w plenerze Lublin - certyfikat
Ślub w plenerze Lublin - celebrantka
Ślub w plenerze Lublin - obrączki

Ślub w plenerze – co możemy dla Was zrobić? 

Kiedy już wybierzecie miejsce na ślub w plenerze, my zajmiemy się resztą. Wspólnie przygotujemy scenariusz Waszej ceremonii, opowiemy o Waszej historii i ważnych dla Was wartościach. Pomożemy też stworzyć osobiste przysięgi i wybrać fragmenty prozy czy poezji, które wybrzmią na Waszym ślubie. 

Ślub w plenerze w Lublinie będzie spełnieniem Waszych marzeń! W Waszym mieście i okolicach mamy wielu celebrantów, którzy chętnie poprowadzą Waszą ceremonię zaślubin.

Organizując ślub w plenerze, nie będziecie musieli się niczym martwić, gdy powierzycie poprowadzenie ceremonii właśnie nam. Wiemy, jak ważny dla Par jest dzień ślubu, dlatego dokładamy wszelkich starań, by wszystko poszło po Waszej myśli. 

Ślub w plenerze poprowadzony przez naszego celebranta lub celebrantkę pozwoli Wam zawrzeć wiele osobistych elementów oraz rytuałów, które nie mogą mieć miejsca podczas ślubu cywilnego czy kościelnego. Możecie więc puścić wodze wyobraźni i przygotować razem z nami plenerowy ślub jak z bajki! 

Więcej o tym, jak wyglądają śluby, przeczytacie tutaj: Ślub humanistyczny

Sprawdź, co możemy zrobić dla Was: