Ślub w plenerze – Olsztyn

ceremonia waszych marzeń

plenerowy ślub w olsztynie

Ślub w plenerze Olsztyn
fot. Marta Kuczkowska Fotografia Prawdziwa

Marzy Wam się warmiński ślub w plenerze? Olsztyn to jedno z miast w województwie warmińsko-mazurskim, w którym możesz zorganizować niezapomnianą ceremonię plenerową. Miasto to oferuje wiele ciekawych obiektów weselnych, a także parków, pobliskich lasów i jezior, które stanowią wyjątkowe tło dla plenerowych uroczystości!

Ślub w plenerze – Olsztyn i okoliczne jeziora 

Nie da się ukryć, że jeziora i otaczające je plaże to idealne miejsca na ślub w plenerze. Olsztyn i okolice otoczone są malowniczymi zalewami, więc na pewno znajdziecie dogodne miejsce dla Waszej ceremonii. Planując ślub w plenerze, Olsztyn może poszczycić się bliskością pięknych jezior, do których dotrzecie nawet bez opuszczania miasta!

Jezioro Długie 

Jak sama nazwa wskazuje to jezioro o wydłużonym kształcie, które może zachęcić Pary Młode swoim Mostem Zakochanych! Zalew otoczony jest też pięknymi łąkami i trasami spacerowymi, dlatego na pewno uda się tam znaleźć odpowiednie miejsce na ślubną uroczystość. 

Jezioro Skanda 

Piaszczysta plaża czy wyspa na środku jeziora? Tylko jedno miasto może zapewnić taki ślub w plenerze. Olsztyn! Tu na pewno znajdziecie urokliwy zakątek na plenerową ceremonię. 

Jezioro Podkówka 

To z kolei niewielkie jezioro, na którym nie ma żadnych połączeń wodnych, więc nie musicie martwić się, że coś zakłóci Wasz plenerowy ślub. 

Ślub w plenerze – Olsztyn i obiekty weselne 

Jeśli planujecie ślub w plenerze, warmińsko-mazurskie tereny będą doskonałą lokalizacją. W okolicach Olsztyna i w samym mieście znajduje się wiele obiektów weselnych, które dysponują także miejscem na zorganizowanie plenerowej ceremonii. 

Jeżeli jednak zdecydujecie się na zorganizowanie ślubu w plenerze nad jeziorem, wesele możecie wyprawić w jednym z pobliskich obiektów. Wiele sal weselnych w okolicach Olsztyna położonych jest także w bezpośrednim sąsiedztwie zalewów, więc możecie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i nie martwić się kwestiami organizacyjnymi.

Ślub w plenerze – o czym pamiętać? 

Organizując plenerową ceremonię, warto zadbać także o plan B na wypadek niepogody. Warmia i Mazury charakteryzują się zmienną aurą, więc tym bardziej powinniście być zabezpieczeni. Możliwość przeniesienia ślubu pod dach jest obowiązkowym punktem podczas planowania ceremonii. 

Zadbajcie także o nagłośnienie i dekoracje na Wasz ślub w plenerze. Jeśli planujecie ceremonię na terenie obiektu weselnego, to upewnijcie się, czy sala zapewnia dekorację miejsca ślubu. O nagłośnienie możecie poprosić DJ-a lub zespół, ale oczywiście z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Plenerowy ślub w Olsztynie – co możemy dla Was zrobić? 

Nasi celebranci i celebrantki mogą poprowadzić Wasz plenerowy ślub nie tylko w Olsztynie (mamy celebrantów, którzy mieszkają w Waszej okolicy), ale i w całej Polsce, a nawet za jej granicami. Zanim to jednak nastąpi, wspólnie przygotujemy Waszą symboliczną ceremonię, podczas której wyznacie sobie miłość w obecności rodziny i przyjaciół. 

Przygotowania do ślubu rozpoczynamy od udostępnienia Wam unikatowego planera ślubnego, z którego wybierzecie między innymi styl ślubu, teksty literackie czy formy przysiąg. W Waszej plenerowej ceremonii możemy też uwzględnić ślubne rytuały z całego świata, jak na przykład hawajski obrzęd przesypywania piasku. 

Zależy nam na tym, by Wasz ślub w plenerze odzwierciedlał Wasze pragnienia, dlatego chcemy też opowiedzieć podczas ceremonii trochę o Was, Waszej wspólnej historii czy planach na przyszłość. A jeśli zależy Wam na aktywnym udziale bliskich podczas ślubu, możecie poprosić ich o wygłoszenie przemowy czy przeczytanie fragmentu prozy lub poezji. 

Ślub w plenerze Olsztyn - przysięga
Celebrant - ślub w plenerze Olsztyn
Podpisy - ślub w plenerze Olsztyn

Dwujęzyczny ślub w plenerze – Olsztyn 

Nasze ceremonie prowadzimy także w innych językach, między innymi angielskim, francuskim, niemieckim czy hiszpańskim. Jeśli więc spodziewacie się zagranicznych Gości, poprowadzimy dla Was ceremonię dwujęzyczną, a wtedy każdy będzie mógł w pełni uczestniczyć w święcie Waszej miłości. 

Jeśli zależy Wam na tłumaczeniu rozmów oraz przemów Gości podczas wesela, zapytajcie nas o usługę koordynacji

My już nie możemy się doczekać Waszego ślubu w plenerze! Olsztyn już na Was czeka!

Więcej o tym, jak wyglądają śluby, przeczytacie tutaj: Ślub humanistyczny

Sprawdź, co możemy zrobić dla Was: