Ślub w plenerze – SZczecin

ceremonia waszych marzeń

plenerowy ślub w szczecinie

Ślub w plenerze Szczecin
fot. Chłopaki od filmów

Marzy Wam się wyjątkowy ślub w plenerze? Szczecin i jego okolice będą idealną lokalizacją, a wraz z naszą pomocą powiecie sobie “tak” w przepięknej oprawie. Plenerowe śluby nie mają przed nami tajemnic i już od wielu lat pomagamy Parom spełniać ich ślubne marzenia. W końcu to bardzo ważny dzień w ich życiu! 

Jak zatem zorganizować niezapomniany ślub w plenerze? Szczecin może być na to perfekcyjną odpowiedzią!

Ślub w plenerze – Szczecin i nadmorskie okolice 

Wiele osób decyduje się na ślub w plenerze właśnie w nadmorskich rejonach. Nic dziwnego – ślub na plaży przy szumie fal brzmi bajkowo. Trzeba jednak pamiętać z jakimi trudnościami wiąże się ślub w plenerze. Szczecin nie ma bezpośredniego dostępu do morza, ale w jego bliskim sąsiedztwie znajdują się liczne plaże, na których możecie złożyć swoje przysięgi małżeńskie. 

Pamiętajcie jednak, że na zorganizowanie takiej ceremonii potrzebujecie zgody od miejskich organów. Musicie być też świadomi, że plenerowy ślub na plaży wiąże się z ryzykiem niespodziewanych zjawisk atmosferycznych. Warto więc mieć plan B. 

Organizując ślub w plenerze na plaży, musicie też postawić na dostosowane obuwie, stroje czy nawet fryzury. Warto o takim fakcie poinformować także Gości, by nikt nie zapadał się w szpilkach w piasku.

Ślub w plenerze – Szczecin

wyjątkowe miejsca

Szukając idealnego miejsca na ślub w plenerze, Szczecin wychodzi naprzeciw z urokliwymi zakątkami. Świetną lokalizacją będzie chociażby Park im. S. Żeromskiego, z którego rozpościera się widok na rzekę. Plenerowe śluby w parkach mają swój wyjątkowy klimat, dlatego jeśli nadal szukacie idealnego miejsca w Szczecinie, to koniecznie sprawdźcie miejskie tereny zielone.

Jeśli jednak stawiacie na morski ślub w plenerze, Szczecin oferuje wtedy pobliskie kąpieliska, w których poczujecie wodny charakter tego miasta. Liczyć się jednak musicie z nadprogramowymi Gośćmi w postaci gapiów zażywających kąpieli. 

plenerowy ślub – Szczecin i obiekty weselne 

Wiele z obiektów weselnych dysponuje specjalnie przygotowanymi miejscami na ślub w plenerze. Szczecin to lokalizacja często wybierana przez Młode Pary, dlatego warto rezerwować obiekty z wyprzedzeniem. 

Wiele domów weselnych, stodół, dworków czy restauracji może zaoferować Wam piękne miejsce na ślub z urokliwym widokiem. To na pewno łatwiejsza organizacyjnie opcja. Nie musicie się martwić przygotowaniem miejsca, zgodami czy planem B w razie niepogody, bo wtedy ceremonię możecie przenieść do sali weselnej i ślubować sobie nawet podczas burzy czy ulewy. 

Ślub w plenerze w Szczecinie – o czym warto pamiętać 

Ważną kwestią podczas organizacji takiej ceremonii są także dekoracje i nagłośnienie. Przygotowanie miejsca możecie powierzyć dekoratorce, florystce czy obsłudze sali weselnej. Nagłośnieniem natomiast może zająć się DJ lub obiekt, w którym odbędzie się przyjęcie. Zadbajcie jednak o te elementy zawczasu, by nie mieć niemiłej niespodzianki w dniu ślubu. 

Pamiętajcie także, by zaplanować ceremonię w miejscu, gdzie znajdzie się trochę cienia. Możecie też przygotować parasolki i wachlarze dla Gości w razie upału. 

Ślub w plenerze Szczecin - piaski
Przysięga - ślub w plenerze Szczecin
Rytuał - ślub w plenerze Szczecin

Ślub w plenerze – Szczecin i nasi celebranci 

O przebieg ceremonii jednak nie musicie się już martwić. Nasz celebrant lub celebrantka zadba o to, byście zarówno Wy, jak i Wasi Goście czuli się komfortowo i swobodnie podczas ślubu. Mistrzowie ceremonii przygotowani są nawet na sytuacje kryzysowe i awaryjne, dlatego będąc pod naszą opieką, możecie spokojnie oddychać przed ślubem. Mamy celebrantów w okolicach Waszego miasta, którzy z przyjemnością poprowadzą ceremonię zaślubin.

Zanim jednak staniecie na ślubnym kobiercu, wspólnie stworzymy scenariusz Waszego plenerowego ślubu. Poprosimy Was o wypełnienie naszego autorskiego planera, w którym wybierzecie fragmenty prozy i poezji, formę przysiąg, charakter ceremonii, dodatkowe rytuały, a także opowiecie o swoich pasjach i wyznawanych wspólnie wartościach. 

Chcemy, żeby to był WASZ ślub, dlatego tak ważne są dla nas Wasze słowa i wspomnienia. Na każdym etapie przygotowywania scenariusza będziemy do Waszej dyspozycji i wspólnie stworzymy piękny ślub w plenerze. Szczecin jest lokalizacją często przez nas odwiedzaną, dlatego z przyjemnością tam zawitamy! 

Więcej o tym, jak wyglądają śluby, przeczytacie tutaj: Ślub humanistyczny

Sprawdź, co możemy zrobić dla Was: