Ślub humanistyczny – opole

osobista ceremonia

Ślub humanistyczny – opole i okolice

Ślub humanistyczny Opole
fot. Agnieszka Malek

Zastanawiacie się, gdzie zorganizować swój ślub humanistyczny? Opole to miasto, w którym znajdziecie wiele obiektów weselnych i miejsc na zorganizowanie ceremonii zaślubin. Mieliśmy już okazję wielokrotnie prowadzić śluby humanistyczne w Opolu, dlatego możemy polecić Wam atrakcyjne miejsca i doradzić przy organizacji takiego ślubu! 

Ślub humanistyczny jest wyjątkową formą zawarcia związku małżeńskiego. Pary decydujące się na tę formę ślubu wybierają ważne dla nich miejsca czy piękne obiekty i plenery, by powiedzieć sobie to znaczące “tak”. Ceremonię humanistyczną możecie zorganizować także w Opolu, gdyż mamy tutaj lokalnych celebrantów w naszym zespole, a także dojeżdżamy na śluby w całej Polsce i za granicą!

Ceremonia zaślubin w Opolu – gdzie ją zorganizować? 

Jeśli zdecydowaliście się na ślub humanistyczny, Opole może być wyjątkowym miejscem, w którym złożycie sobie przysięgi. Ze względu na to, że jest to duże miasto, znajdziecie tam wiele obiektów weselnych w najróżniejszych stylach – od klasycznych dworków, przez nowoczesne loftowe wnętrza, po rustykalne stodoły. Wybór zatem jest szeroki. 

Najpierw jednak zastanówcie się, w jakiej scenerii chcecie zorganizować swój ślub humanistyczny. Opole i okolice mogą zaoferować także zapierające dech w piersiach okoliczności przyrody. To dobra opcja, jeśli marzy Wam się plenerowy ślub humanistyczny w naturalnym otoczeniu. Pamiętajcie jednak, że organizacja ślubu poza obiektem weselnym będzie odrobinę trudniejsza. Zwłaszcza, jeśli wybierzecie miejsce publiczne. 

Ślub humanistyczny

Opole i okoliczne skarby

Wybór miejsca to jedna z ważniejszych decyzji podczas organizacji ślubu i wesela. Postanowiliśmy więc zaproponować Wam kilka obiektów oraz plenerowych miejsc w Opolu i okolicach, w których możecie zorganizować swoją ceremonię zaślubin. 

Ślub humanistyczny w plenerze 

Marzy Wam się ślub na wyspie? To możliwe w samym Opolu! Na wyspie Bolko położony jest piękny, miejski park, który okalają dwa kanały. Tętniąca życiem zieleń i szum wody to niepowtarzalne tło dla ceremonii ślubnej. 

Jeśli szukacie ustronnych miejsc na ślub humanistyczny, Opole może zaproponować także Park Nadodrzański, w którym znajdziecie wiele romantycznych zakątków. Pamiętajcie jednak, że organizując ślub w przestrzeni publicznej, potrzebujecie zgód od organów miasta. 

Obiekty weselne w Opolu i okolicach 

Na obrzeżach miasta znajdziecie Gościniec pod Różą, który jest wyjątkowym miejscem na ślub humanistyczny. Opole słynie z tego obiektu weselnego, dlatego nie będziecie żałować wyboru. Gościniec dysponuje pięknymi ogrodami, które będą idealnym tłem dla ceremonii humanistycznej. 

Ciekawym obiektem w okolicach Opola jest też Przydroże Wielkie czy barokowy Zamek w Mosznej, w którym poczujecie się, jakbyście przenieśli się do innej epoki! 

Ślub humanistyczny – opolskie 

W Opolu i całym województwie opolskim prowadzimy śluby humanistyczne każdego sezonu. Nasi celebranci mogą udzielić Wam ślubu także w miejscach, do których nie dotrze urzędnik USC. Dla nas nie ma ograniczeń, bo zależy nam na tym, byście zrealizowali swoje ślubne marzenia! 

Wiemy, jak ważny jest dzień ślubu, dlatego organizując ceremonie humanistyczne, skupiamy się na Was. Podczas takiej uroczystości możemy opowiedzieć o tym, jak się poznaliście, co w sobie najbardziej cenicie, odczytać fragmenty prozy lub poezji o miłości, a Wy możecie złożyć swoje osobiste przysięgi ślubne oraz włączyć rytuał ślubny (np. zapalenie świecy jedności). Kształt ceremonii zależy jednak od Waszych preferencji. 

Ślub humanistyczny Opole - celebrant
Ślub humanistyczny Opole - przemowa
Rytuał - ślub humanistyczny Opole

Jeśli spodziewacie się zagranicznych Gości lub jesteście Parą międzynarodową, to dobrze trafiliście, ponieważ nasi celebranci mogą poprowadzić ślub nie tylko w języku polskim, ale także angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, rosyjskim, arabskim i łotewskim.

Czekamy na Was i na ślub humanistyczny w Opolu!

Zobacz też: