Ślub humanistyczny – Katowice

nasze porady

CEremonia humanistyczna w katowicach

Ślub humanistyczny Katowice
fot. Jarosław Niemczak, studio07.pl

Jeśli planujecie ślub humanistyczny, Katowice mogą okazać się idealną lokalizacją, w której nasze usługi są dostępne. Choć wielu osobom kojarzą się głównie z przemysłem wydobywczym (zwłaszcza węgla kamiennego), mają do zaoferowania znacznie więcej, zwłaszcza jeśli chodzi o ślub humanistyczny. Katowice to również piękne tereny zielone, jak parki i stawy oraz ciekawe obiekty w stylu industrialnym, które mogą stać się wymarzoną lokalizacją Waszej wyjątkowej ceremonii. W Waszym mieście mamy wielu doświadczonych celebrantów, którzy chętnie poprowadzą ceremonię Waszych marzeń. 

Ślub humanistyczny – Katowice nieoczywiste

Jeśli marzycie o wyjątkowej i personalnej ceremonii, to koniecznie powinniście rozważyć ślub humanistyczny. Katowice to jedno z niewielu polskich miast o tak wyjątkowej i nieoczywistej historii. Zakorzenione głęboko w lokalnej tradycji, łączą ze sobą style charakterystyczne dla różnych epok i kultur.

Również Wasza ceremonia humanistyczna może stać się pięknym wydarzeniem na styku różnych kultur i języków. Nie tylko pomożemy Wam stworzyć wspaniały, spersonalizowany scenariusz ceremonii, ale także możemy przygotować go w 2 językach, które wybrzmią podczas Waszej uroczystości.

Katowice to miejsce często wybierane przez pary polsko-niemieckie, jednakże oferujemy Wam prowadzenie ceremonii nie tylko w tym języku. Do wyboru macie również angielski, francuski, włoski, hiszpański, a nawet łotewski. Nasze mistrzynie i mistrzowie ceremonii mówią płynnie w aż 11 językach.

Ślub humanistyczny

Katowice na zielono

Jedną z godnych polecenia lokalizacji blisko centrum jest z pewnością restauracja Patio Park. W klimatycznym wnętrzu możecie zorganizować niezapomniane wesele, a okoliczne tereny zielone świetnie nadadzą się na ślub humanistyczny. Katowice oferują wiele ciekawych miejsc na ślub, jednak trzeba pamiętać, żeby odpowiednio wcześniej zarezerwować wybrany termin. Urok Katowic zachwyca wiele Młodych Par.

Choć samo miasto kojarzy się mocno z industrialnymi klimatami, nie brakuje tu również zieleni, wśród której możecie zorganizować Wasz wymarzony ślub humanistyczny. Katowice w tym zakresie mogą pochwalić się nie tylko słynnym Parkiem Kościuszki, lecz również Doliną Trzech Stawów czy Parkiem Boguckim. W oko może Wam również wpaść Park Zadole z przepięknym amfiteatrem oraz tężnią solankową.

Ślub humanistyczny – śląskie perełki

W województwie śląskim nie brakuje wspaniałych miejsc na Wasz wymarzony ślub humanistyczny. Katowice mają wiele do zaoferowania, ale pobliskie okolice też mogą się Wam spodobać.

Strzałem w dziesiątkę dla fanów industrialnych klimatów będzie z pewnością Szyb Bończyk, zlokalizowany w Mysłowicach. Szyb zamkniętej już kopalni został przekształcony i dziś mieści aż 4 wspaniale urządzone sale bankietowe, których wyjątkowy wystrój może uświetnić Wasz ślub humanistyczny. Katowice położone są nieopodal, więc jest to świetny wybór również z logistycznego punktu widzenia.

Okolice Katowic oferują niezliczone lokalizacje w stylu industrialnym i postindustrialnym. Kolejnym z nich, któremu warto się przyjrzeć, jest zabrzańska Impresja. Świetnie sprawdzi się jako lokalizacja ślubu humanistycznego wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu. Ogromne okna oraz balkon sprawią, że zdjęcia z uroczystości i wesela będą oszałamiające.

Ślub humanistyczny Katowice - obrączki
Ślub humanistyczny Katowice - przysięga
Ślub humanistyczny Katowice - celebrantka

Ślub humanistyczny – Katowice i nie tylko

Nieważne jednak, jaka będzie ostateczna decyzja, gdzie zorganizujecie Wasz ślub humanistyczny. Katowice, Zabrze, Chorzów, centrum miasta, teren nad stawem, środek lasu. Nasi celebranci dotrą w każde miejsce i poprowadzą Waszą ceremonię w takim stylu i nastroju, jaki sobie wymarzyliście.

Ponadto przeprowadzimy Was przez cały proces tworzenia scenariusza ceremonii i zadbamy o to, by ten dzień zapadł na długo w pamięć zarówno Wam, jak i Waszym Gościom. Pomożemy wybrać fragmenty prozy lub poezji, podpowiemy jak napisać osobiste przysięgi małżeńskie i zaproponujemy wyjątkowe rytuały, które możecie włączyć do Waszej ślubnej celebracji.

Możecie zdecydować się na egzotyczny, hawajski rytuał przesypywania piasków, celtycki obrzęd przewiązania dłoni wstęgami, ceremonię zapalenia świecy jedności czy wcielić w życie swój autorski pomysł. Z przyjemnością będziemy Waszymi partnerami na wszystkich etapach przygotowań i dopełnimy wszelkich starań, aby był to niezapomniany ślub humanistyczny. Katowice natomiast, jak mało które miasto w Polsce, idealnie nadają się na jego organizację.

Zobacz też: