ślub w plenerze - katowice

Czy warto?

Ślub w plenerze - Katowice. porady i wskazówki

Ślub w plenerze Katowice
fot. Agata Grządzielska

Wiele Par marzy o wyjątkowej ceremonii, która na długo zapadnie w ich pamięci. Zależy Wam, aby całe wydarzenie, które jest niezwykle ważne, było podyktowane Waszymi pragnieniami? Trafiliście w dobre miejsce! Idealnym wyborem będzie ślub w plenerze. Katowice to świetna lokalizacja, która spełni Wasze oczekiwania.

Od wielu lat realizujemy śluby symboliczne, skupiając się na potrzebach i marzeniach Pary Młodej. To od Was zależy gdzie i w jakim czasie ślub się odbędzie. Szczęście każdego z Was jest dla nas bardzo ważne – niezależnie od wieku, pochodzenia, płci czy orientacji seksualnej. Nasz mistrz ceremonii będzie Wam towarzyszył w całym procesie wyjątkowej ceremonii! Jest to osoba do zadań specjalnych, która jest przygotowana na każdą ewentualność!

Gdzie zorganizować ceremonię najpiękniejsze miejsca na Śląsku

Przy tak dużym przedsięwzięciu warto zastanowić się, które miejsce będzie idealne do zorganizowania wydarzenia, jakim jest ślub w plenerze. Katowice, jako stolica Górnego Śląska, mają wiele do zaoferowania. Jeżeli jesteście fanami zabytków lub Wasze serce jest ściśle związane ze śląskimi tradycjami, warto zwrócić uwagę na Nikiszowiec, który stanowi jedną z głównych atrakcji dla odwiedzających. Jest to dawne osiedle robotnicze, składające się z familoków, czyli budynków wielorodzinnych, w których zamieszkiwali niegdyś górnicy i hutnicy wraz z rodzinami. Okolicą, o której również warto wspomnieć, jest teren Lasów Murckowskich, który jest równie dobrym miejscem na ślub w plenerze. Katowice i wspomniane lasy z pięknym krajobrazem, rodem z baśni, będą najlepszym wyborem!

Na które okolice śląskiego miasta warto również zwrócić uwagę?

Katowice

Jeżeli chcielibyście poczuć się jak rodzina królewska – idealnym miejscem będzie ogrodzieniecki zamek znajdujący się w okolicach Zawiercia, na którym możecie zorganizować swój ślub w plenerze. Katowice to również okolice z pięknymi, wapiennymi skałami, które będą się wyjątkowo prezentować w towarzystwie ślubnych dekoracji. To właśnie tam kręcono słynnego Wiedźmina, a któż by nie chciał stąpać po ziemi, na których przebywał Geralt z Rivii, zwany Białym Wilkiem? Nie zapominajmy również o pięknych widokach, które będą umilały przebieg uroczystości!

O czym warto pamiętać organizując ślub w plenerze? 

Planując ceremonię zaślubin, należy zwrócić uwagę na pewne kwestie, które mogą wpłynąć na jej przebieg. Co może nam pomóc, gdy organizujemy ślub w plenerze? Katowice ze względu na swoje położenie nie są problematycznym miejscem, ale mimo tego warto uwzględnić między innymi: 

  • warunki pogodowe dobrze pomyśleć o miejscu, do którego będzie można przenieść ceremonię w przypadku złej pogody (np. sala weselna). Jeżeli ma się ona odbyć z dala od cywilizacji, przydatne będą parasole, które mogą uratować Wasz ślub w plenerze. Katowice to przyjemne miejsce, lecz kapryśna pogoda może spłatać Wam figla! 
  • strój adekwatny do otoczenia – realizując ceremonię plenerową, należy dobrze przemyśleć strój, w którym będziecie się prezentować – trudno jest wyciągnąć szpilkę z runa leśnego
  • odpowiednie nagłośnienie, które pozwala na dogodny odbiór ważnych treści, które chcecie przekazać. 

Przekonaliśmy Was, że ślub w plenerze w Katowicach to dobry pomysł na wyjątkową ceremonię Waszych zaślubin? Taką wyjątkową ceremonię możemy zorganizować specjalnie dla Was! Ślub w plenerze skrojony na Waszą miarę to okazja, by wyznać sobie miłość w pięknej oprawie i atmosferze.

| Ślub Humanistyczny
| Ślub Humanistyczny
| Ślub Humanistyczny

Czym możemy się zająć? 

Nasi celebranci i celebrantki mogą poprowadzić Wasz ślub w plenerze w Katowicach i w całej Polsce. Nie musicie martwić się, czy zaakceptujemy miejsce, bo naprawdę jesteśmy w stanie dotrzeć wszędzie. Prowadzimy także śluby w języku angielskim, niemieckim, francuskim, łotewskim, włoskim, hiszpańskim, arabskim i hebrajskim. Jeśli więc spodziewacie się Gości z zagranicy, podołamy też temu wyzwaniu. 

Poza poprowadzeniem ceremonii przygotujemy także dla Was personalizowany scenariusz ślubu, w którym uwzględnić możemy różne elementy, takie jak fragmenty prozy i poezji, przemowy Gości, osobiste przysięgi czy ślubne rytuały z całego świata. Wszystko zależy od tego, jaką macie wizję. Oczywiście pomożemy Wam ją zrealizować oraz podpowiemy, co najlepiej sprawdzi się na Waszym ślubie. 

Zależy nam na tym, aby nasze Pary mogły realizować swoje marzenia o bajkowym ślubie. Symboliczna ceremonia pozwala zrobić to na własnych zasadach – w przeciwieństwie do ślubu kościelnego czy cywilnego. 

Sprawdź, co możemy zrobić dla Was: