Ślub humanistyczny – Olsztyn

Niepowtarzalna ceremonia

Ślub humanistyczny – olsztyn

Ślub humanistyczny - Olsztyn
fot. Aleksandra Błaszkowska Fotografia

Niepowtarzalna ceremonia, która odzwierciedli Waszą miłość, wartości i zapadnie w pamięć Gościom – tak wygląda w skrócie ślub humanistyczny. Olsztyn to miasto, w którym także możecie zorganizować taką ceremonię zaślubin. Jeśli więc marzycie o wyjątkowej uroczystości w Olsztynie lub okolicach, to właśnie znaleźliście odpowiednią ofertę dla siebie. Mamy w Waszym mieście i województwie celebrantów, którzy chętnie poprowadzą Waszą ceremonię zaślubin.

Nasze usługi to nie tylko standardowe śluby, ale przede wszystkim indywidualne podejście do każdej Pary, co sprawia, że ślub humanistyczny z nami to gwarancja, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Wspólnie tworzymy niepowtarzalny scenariusz uroczystości, dopasowany do Waszych potrzeb i preferencji.

Personalizowany ślub humanistyczny – Olsztyn

Ślub humanistyczny to ceremonia, w której wartości i uczucia odgrywają główną rolę, a my zawsze stawiamy na personalizację i oryginalność. Nasza wykwalifikowana kadra celebrantów zadba o to, aby uroczystość była niepowtarzalna i dopasowana do Waszych oczekiwań.

W przebieg ceremonii włączone mogą być też rytuały ślubne z całego świata, np. ceremonia przewiązania dłoni wstęgą, zapalenie świecy jedności czy hawajski obrzęd mieszania piasków, który idealnie wpasuje się w śluby nad olsztyńskimi jeziorami. 

Miejsca na ślub humanistyczny

Olsztyn i okolice

Jeśli chodzi o lokalizację, to Olsztyn i jego okolice oferują mnóstwo pięknych oraz klimatycznych miejsc, które doskonale nadają się na ślub humanistyczny. Oto kilka z nich:

  • Zamek w Olsztynie – malownicze miejsce z pięknym widokiem na miasto, idealne na plenerową ceremonię. Pamiętajcie jednak, by przygotować się na przeniesienie ceremonii pod dach w razie deszczu. 
  • Park Centralny – zielona oaza spokoju w samym centrum miasta, doskonałe miejsce na kameralną ceremonię dla kochających przyrodę i miejski klimat. Taki ślub humanistyczny w Olsztynie na długo zapadnie Wam w pamięci. 
  • Kanał Łyna – urokliwe miejsce z widokiem na wodę, idealne na uroczystość z charakterem dla niepoprawnych romantyków i romantyczek. 
  • Jezioro Stary Dwór – klimatyczne miejsce poza miastem, które zachwyci wszystkich miłośników natury. Wystarczy nieco oddalić się od Olsztyna, by trafić na prawdziwe ślubne perełki. Ceremonia nad takim jeziorem to prawdziwa uczta dla oczu i ducha. 

Niepowtarzalny ślub humanistyczny – Olsztyn. Zapraszamy na pokład! 

Jeśli marzycie o ślubie nad wodą, to warto zastanowić się nad organizacją ceremonii na pokładzie statku, który płynie po Jeziorze Ukiel. Można tam podziwiać malownicze krajobrazy, a ceremonię przeprowadzić na górnym pokładzie, co zapewni niezapomniane wrażenia.

Ślub na pokładzie statku to niecodzienna opcja, która z pewnością zapadnie w pamięć nie tylko Młodej Parze, ale i Gościom. Taka ceremonia to unikalna sceneria, jak i niezapomniane wrażenia, których dostarcza pływanie po jeziorze. Ślub na statku daje także wiele możliwości do zorganizowania zapierających dech w piersiach sesji zdjęciowych.

Warto jednak pamiętać, że taka forma zaślubin wymaga nieco większej organizacji, szczególnie jeśli chodzi o transport Gości, którzy muszą dojechać na miejsce. Ważne jest także wcześniejsze sprawdzenie warunków pogodowych, ponieważ deszcz lub silny wiatr mogą pokrzyżować plany.

Ślub humanistyczny Olsztyn - obrączki
Ślub humanistyczny Olsztyn - przysięga
Ślub humanistyczny Olsztyn - Para

Ślub humanistyczny – Olsztyn. Dlaczego warto?

Olsztyn i okolice to idealne miejsce na ślub humanistyczny. Piękne plenery, urokliwe obiekty i zabytkowe budynki to tylko niektóre z propozycji miejsca ceremonii. Możecie wybrać się na ślub na łonie natury, do parku lub nad jezioro (w końcu organizujecie swoją ceremonię niedaleko pięknej krainy jezior). Alternatywą są też wspaniałe zamki i pałace w okolicy Olsztyna, które z pewnością wprowadzą Was w romantyczny nastrój.

Ślub w Olsztynie poprowadzą nasi doświadczeni celebranci, którzy kochają współtworzyć z Wami indywidualne ceremonie miłości. W zależności od Waszych potrzeb ceremonia może zostać poprowadzona w języku polskim lub też angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, rosyjskim lub nawet arabskim! 

Zobacz też: