Ślub humanistyczny – zakopane

górska ceremonia marzeń

Ślub humanistyczny – Zakopane i okolice

Ślub humanistyczny - Zakopane
fot. Agnieszka Wróbel Fotografia

Jeśli niedawno się zaręczyliście i planujecie zorganizować ślub humanistyczny, Zakopane może okazać się idealną lokalizacją. Jest to z pewnością miejsce o szczególnym charakterze, pełne pięknych krajobrazów i bogatej kultury góralskiej, które przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom górskich wypraw. W okolicach Waszego miasta mamy wielu celebrantów, którzy chętnie poprowadzą Wasza ceremonię.

Ślub w tym miejscu to nie tylko szansa na piękne zdjęcia z zapierającymi dech w piersiach widokami w tle, ale również na ciekawą i niepowtarzalną uroczystość, w której mogą wziąć udział lokalni artyści, uświetniając niezapomnianą muzyką Wasz ślub humanistyczny. Zakopane to bez wątpienia miejsce, gdzie tradycja i nowoczesność łączą się w harmonijną całość, co pozwala na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery ślubnej.

Ślub humanistyczny – Zakopane (nie)dostępne

Wiele Par marzy o ślubie w otoczeniu górskich widoków i jest to marzenie jak najbardziej możliwe do zrealizowania, jeśli zdecydujecie się na ślub humanistyczny. Zakopane leży w pobliżu wielu wspaniałych szlaków górskich, na których zlokalizowane są liczne schroniska, w których możecie zorganizować Waszą niepowtarzalną ceremonię ślubną.

Do tych miejsc prowadzą zazwyczaj jedynie szlaki piesze, co w zasadzie wyklucza organizację ślubu cywilnego czy religijnego. Nasi celebranci natomiast są w stanie dotrzeć w każde miejsce i nie straszna im nawet najbardziej kręta górska trasa! Z chęcią podejmą się tego wyzwania, żeby chwilę przed ceremonią zamienić górski ekwipunek na elegancką suknię lub garnitur i poprowadzić bezbłędnie Wasz ślub humanistyczny.

Zakopane jest całkiem dobrze skomunikowane, więc można dotrzeć tutaj autem, pociągiem lub autobusem, a następnie wyruszyć w drogę na ceremonię w schronisku nad Morskim Okiem, w Dolinie Chochołowskiej czy w Murowańcu.

Ślub humanistyczny

Zakopane jako perełka polskiej turystyki

Bardzo wiele Par dwujęzycznych zastanawia się, w jakiej formie zorganizować ceremonię tak, aby obie strony rodziny oraz wszyscy znajomi mogli w pełnym wymiarze w niej uczestniczyć. Doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie ślub humanistyczny, Zakopane natomiast to wspaniałe miejsce na jego organizację.

W ten sposób zagraniczni goście będą mogli nie tylko wziąć udział w wyjątkowej ceremonii, lecz również poznać jeden z piękniejszych zakątków naszego kraju, a jeden z naszych celebrantów z przyjemnością poprowadzi uroczystość w dwóch językach.

Wśród naszych mistrzyń i mistrzów ceremonii nie brakuje poliglotów i filologów, którzy mogą poprowadzić Wasz ślub humanistyczny między innymi po angielsku, niemiecku, francusku czy hiszpańsku. Nasi celebranci mówią w ponad 10 różnych językach, w tym nawet po arabsku.

Ceremonia szyta na miarę

Niewątpliwą zaletą ślubu humanistycznego jest możliwość zorganizowania go przez Parę na własnych zasadach. Miejsce, styl, motyw przewodni oraz sam przebieg ceremonii zakochani dostosowują do swoich indywidualnych potrzeb, dzięki czemu uroczystość jest niesamowicie osobista i wyjątkowa. Potwierdzi to każdy, kto kiedykolwiek został zaproszony na ślub humanistyczny.

Zakopane natomiast może stać się wspaniałą lokalizacją na przeprowadzenie ceremonii, a jego walory można wykorzystać na wiele sposobów. To bez wątpienia doskonałe miejsce ceremonii ślubnej nie tylko dla osób, które mają góralskie korzenie czy kochają górskie krajobrazy, lecz również dla każdego, kto docenia piękno natury oraz uwielbia góralską gościnność.

Ślub humanistyczny Zakopane - rytuał
Kapela - ślub humanistyczny Zakopane
celebrantka - ślub humanistyczny Zakopane

Ślub humanistyczny – małopolskie lokalizacje na medal

Niesamowitych miejsc, w których zorganizować można ślub humanistyczny, Zakopane i okolice mają do zaoferowania nieskończenie wiele. Wybraliśmy dla Was naszych faworytów, natomiast ze względu na ich popularność musicie wziąć pod uwagę, że rezerwacji będzie trzeba dokonać z dużym wyprzedzeniem.

Ślub pod Tatrami

Karczma Młyniska to z pewnością lokalizacja, która przypadnie do gustu nie tylko pasjonatom gór. Jest ona położona w spokojniejszej części miasta i oferuje kompleksową pomoc w organizacji ceremonii. Nie tylko zajmą się całą logistyką, lecz również pomogą w wyborze atrakcji dla gości czy oprawy muzycznej. Ślub humanistyczny, widok na Giewont, Zakopane… Czego chcieć więcej?

Gdzie tradycja spotyka nowoczesność

Restauracja Krajobrazy nieopodal Zakopanego to kolejne niesamowite miejsce na ślub humanistyczny. Zakopane położone jest niecałe 15 kilometrów od restauracji, dlatego jest ono świetnym wyborem pod kątem logistycznym. Co ważniejsze jednak, zapewnia niesamowite widoki, autorską kuchnię oraz komfortowe pokoje dla gości.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się na Waszym ślubie humanistycznym w Zakopanem! 

Zobacz też: