ślub w plenerze - Warszawa

wyjątkowe miejsca

plenerowy ślub w warszawie

Ślub w plenerze Warszawa
fot. Ania Olszewska Fotografia

Na ślub w plenerze Warszawa jest wręcz wymarzoną lokalizacją. Stolica kraju i województwa mazowieckiego to nie tylko zabytkowe budynki, lecz również parki, plaże czy ogrody. Niezależnie od motywu przewodniego i klimatu ceremonii, na pewno znajdziecie tutaj miejsce, które idealnie trafi w Wasz gust i stanie się tłem tego wyjątkowego momentu w Waszym życiu.

Ślub w plenerze – Warszawa i okolice w klasycznym stylu

Jeśli marzy Wam się ślub i wesele w eleganckiej odsłonie, koniecznie weźcie pod uwagę Pałac Domaniowski. Prawdopodobnie w tym stylu na ślub w plenerze mazowieckie województwo nie jest w stanie zaoferować nic lepszego.

Miejsce opisywane jest jako oaza spokoju, w której duch bogatej historii przeplata się z nowoczesnością i elegancją. Ponadto pałac położony jest nad brzegiem Zalewu Domaniowskiego, jednego z najczystszych zbiorników wodnych w tej części kraju.

Ślub w plenerze

mazowieckie, dworskie klimaty

Jaworowy Dwór to odrestaurowany XVIII wieczny zabytek. Od lat przyciąga zakochanych, którzy właśnie tam, w obecności rodziny i przyjaciół, chcą zadeklarować sobie wieczną miłość i wsparcie. Dwór oferuje połączenie francuskiego szyku, śródziemnomorskiego ciepła oraz polskiej gościnności.

Zacisze tuż obok centrum

Ślub w plenerze, Warszawa, cisza, spokój i zieleń. Wydaje się niemożliwe? W takim razie pozwólcie zadziwić się restauracji Spokojna 15, która zapewni Wam ślubne zdjęcie na tle porośniętego zielonym bluszczem XIX-wiecznego, ceglanego muru.

Spokojna 15 to odosobniona enklawa wśród drzew, odgrodzona od wścibskich gapiów wspomnianym wcześniej murem. Wygodny dojazd dla Gości i klimatyczny ślub w plenerze? Warszawa pokazuje, że może zaoferować Wam wiele opcji.

Ślub w plenerze – Warszawa królewska

Restauracji Belvedere chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Położona w Nowej Oranżerii pośród Łazienek Królewskich zachwyca elegancją, wystrojem i wysublimowaną kuchnią. To właśnie w przepięknym, zielonym otoczeniu restauracji może odbyć się Wasz wymarzony ślub w plenerze. Warszawa ma jednak do zaoferowania jeszcze jedną ciekawą lokalizację, o której warto wspomnieć.

Ślub na szlaku Traktu Królewskiego

Amber Room to kolejna interesująca lokalizacja warta rozważenia, jeśli marzy Wam się ślub w plenerze. Mazowieckie obfituje w piękne dwory i pałace. To właśnie w jednym z nich zlokalizowano Amber Room. Ozdobiona imponującymi, kryształowymi żyrandolami sala bankietowa to idealne miejsce na toast; klimatyczny ogród natomiast chętnie stanie się świadkiem Waszych przysiąg małżeńskich.

Symboliczny ślub w plenerze – Warszawa i okolice

Ślub w plenerze często wiąże się z dodatkowymi formalności i utrudnieniami. Sposobem na uniknięcie zmartwień związanych z kwestiami organizacyjno-logistycznymi jest ceremonia symboliczna.

Nasi celebranci chętnie poprowadzą dla Was plenerową uroczystość w dowolnym miejscu. Nie musicie się już martwić niedostępnością urzędników czy ich niechęcią do przeprowadzenia ślubu w plenerze. Mazowieckie posiadłości, warszawskie restauracje, ceremonia w dwóch językach – żadna z tych rzeczy nie stanowi najmniejszego problemu dla naszych mistrzów ceremonii.

| Ślub Humanistyczny
| Ślub Humanistyczny
| Ślub Humanistyczny

Symboliczny ślub w plenerze – Warszawa 

Poza poprowadzeniem ceremonii ślubnej, przygotujemy dla Was także personalizowany scenariusz ślubny na podstawie Planera Ślubnego, o którego wypełnienie będziemy Was prosić. Dzięki temu lepiej Was poznamy i będziemy mogli opowiedzieć Gościom o wartościach, które wspólnie dzielicie. 

W scenariuszu ślubnym znaleźć mogą się także teksty literackie – może macie jakieś ulubione cytaty, które mają dla Was szczególne znaczenie? Nasze Pary często decydują się również na napisanie osobistych przysiąg. Jeśli napotykają wtedy jakieś problemy, to chętnie pomagamy ubrać myśli w słowa. Podczas Waszego ślubu możemy też przeprowadzić wyjątkowy rytuał – taki jak sypanie piasku, zapalanie świecy jedności czy przewiązywanie dłoni szarfą. W Waszym mieście mamy wielu celebrantów, którzy są gotowi poprowadzić Waszą ceremonię.

Nasi celebranci i celebrantki prowadzą także ceremonie dwujęzyczne, dzięki czemu nawet zagraniczni Goście mogą poczuć się częścią tej szczególnej dla nich uroczystości. Jeśli więc zależy Wam na osobistej ceremonii, swobodnej atmosferze i niezwykłych emocjach, dowiedzcie się więcej na temat ślubu humanistycznego.

Zobacz więcej: