Ślub w plenerze – Białystok i okolice

nasze porady

Plenerowy ślub w Białymstoku

Ślub w plenerze Białystok
fot. Marcelina Dąbrowska

Jeśli Waszym marzeniem jest ślub w plenerze, Białystok ma wiele do zaoferowania. Zarówno samo miasto, jak i okoliczne miejscowości mogą pochwalić się wspaniałymi lokalizacjami na plenerową ceremonię. Białostockie parki czy podlaskie folwarki z pewnością Was zachwycą i nie ułatwią ostatecznego wyboru.

Zebraliśmy dla Was miejsca, które najbardziej skradły nasze serca i idealnie nadają się na ślub w plenerze. Białystok to miasto, w którym ponad 1/3 stanowią tereny zielone, a Podlasie nie bez powodu nazywane jest zielonymi płucami Polski. Jak zatem możecie sobie wyobrazić, pięknych miejsc na ślub w plenerze nie może tu zabraknąć.

Plenerowy ślub – Białystok i jego parki

Parki, skwery i ogrody miejskie to zawsze świetny wybór, jeśli chodzi o ślub w plenerze. Białystok jako jedno z najbardziej zielonych miast w całym kraju, może pochwalić się wspaniałymi lokalizacjami na ślub Waszych marzeń. Do wyboru macie chociażby Park im. Jadwigi Dziekońskiej z okazałą fontanną, rozległe białostockie Planty czy mały, lecz klimatyczny Park Centralny.

To jednak nie wszystko. Miłośnicy renesansowego klimatu z pewnością zakochają się w rozległym Parku Lubomirskich, którego wspaniałe stawy i krajobrazowe zagospodarowanie przestrzeni dają szerokie możliwości, jeśli organizujecie ślub w plenerze.

Białystok i jego historia związane są z wieloma magnackimi rodami. Warto zatem wspomnieć o Parku Pałacowym Branickich. Sam budynek nie bez powodu nazywany jest Wersalem Północy, a jego ogrody w stylu francuskim świetnie sprawdzą się jako tło Waszej plenerowej ceremonii.

Białystok

Elegancka odsłona

Dwór Czarneckiego to świetna lokalizacja na plenerowy ślub dla miłośników tradycyjnej elegancji. Hotelowy ogród idealnie sprawdzi się na plenerową ceremonię, a wytworne wnętrza pomieszczą nawet bardzo liczne wesele. Dwór łączy w sobie tradycję z elegancją, oferując wykwintną kuchnię oraz wspaniałą oprawę uroczystości.

Ślub w plenerze, Białystok, elegancki klimat – wszystko to znajdziecie w Rezydencji Amadeo. Położona na granicy dwóch białostockich dzielnic (Wygody i Jaroszówki) może okazać się Waszą wymarzoną, ślubną lokalizacją. Ceremonię możecie zorganizować na polanie pod lasem, a następnie świętować swoje zaślubiny we wspaniale udekorowanej sali aż do białego rana.

Rustykalny ślub w plenerze – podlaskie

Miejsc na wspaniały, rustykalny ślub plenerowy w okolicach Białegostoku nie brakuje. Ten niepowtarzalny klimat i urok dawnej, polskiej wsi wspaniale poczujecie chociażby w Majątku Howieny, który gościł już niejedną Parę organizującą ślub w plenerze. Białystok położony jest zaledwie 22 minuty od posiadłości, więc jest to świetny wybór również ze względów logistycznych.

Kolejną piękną lokalizacją plenerową jest Kiszukówka. Urokliwe otoczenie lasów oraz urządzony w rustykalnym stylu ogród świetnie sprawdzą się na Wasz wymarzony ślub w plenerze. Białystok i Kiszukówkę dzieli zaledwie 20 km, co jest dodatkowym atutem tej urokliwej lokalizacji.

Ślub w plenerze Białystok - przysięga
Ślub w plenerze Białystok - przemowa
Obrączki - ślub w plenerze Białystok

Osobisty ślub w plenerze

Białystok i okoliczne tereny, jak już sami zdążyliście się przekonać, mogą pochwalić się wieloma wspaniałymi lokalizacjami na ślub w plenerze. Jeśli marzycie o osobistej ceremonii, podczas której będziecie mogli w pełni celebrować Waszą miłość – ślub symboliczny będzie dla Was idealnym rozwiązaniem.

Ceremonia w różnych językach, osobiste przysięgi, pomoc w stworzeniu wymarzonego scenariusza ślubu czy wyjątkowe rytuały – wszystko to może uświetnić Wasz ślub w plenerze. Białystok i podlaskie puszcze nie są nam straszne. Nasi celebranci mogą poprowadzić Wasz ślub nawet w najbardziej odległych i trudno dostępnych lokalizacjach.

Chętnie doradzimy Wam we wszelkich kwestiach organizacyjnych i pomożemy stworzyć Wasze osobiste przysięgi. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji ślubów oraz setki przeprowadzonych ceremonii na koncie, także w Białymstoku, w którego okolicach mamy wielu celebrantów.

Zobacz też: