Ślub humanistyczny - Warszawa

Tutaj dzieją się śluby humanistyczne!

ŚLUB HUMANISTYCZNY w stolicy Polski - Warszawa

Ślub humanistyczny - Warszawa
fot. Marta Więcek
| Ślub Humanistyczny

Jesteśmy dla was dostępni na mazowszu

Mistrzowie ceremonii związani z firmą Ślub Humanistyczny Joanny Humerczyk działają na terenie całej Polski. Zainteresowanie tego rodzaju ceremoniami ślubnymi jest duże między innymi w Warszawie. Dlatego właśnie oferujemy naszym Parom możliwość przeprowadzenia ich wymarzonej uroczystości na terenie stolicy i okolic, gdzie mamy już wielu doświadczonych celebrantów.

Zachęcamy do współpracy wszystkie Pary, które chcą z nami przeżyć swój ślub humanistyczny – zawsze oferujemy możliwość zdalnego przygotowania scenariusza i dojazdu w dzień ceremonii. Tak współpracujemy również z Parami międzynarodowymi – około połowa naszych ślubów w Warszawie jest polsko-brytyjska.

Piękne miejsca na ślub humanistyczny - Warszawa i okolice

Jakie lokalizacje polecamy?

Prowadząc śluby humanistyczne w Warszawie i okolicach, odwiedziliśmy już sporo miejsc i wiele z nich możemy szczerze polecić – na przykład Stodołę Wszystkich Świętych zwaną Oczyszczalnią, Osadę Młyńską, Wierzbowe Ranczo, Restaurację Belvedere czy Willę Foksal. Piękne wnętrza, plenery przy tych salach i restauracjach to doskonałe miejsca na estetyczne oraz klimatyczne ceremonie.

Dlaczego warto wybrać tę formę ceremonii?

Wolność wyboru

Możliwość przeżycia Wielkiego Dnia dokładnie w taki sposób, jaki sobie wymarzymy – to zalety, jakie posiada ślub humanistyczny. Warszawa jest miastem otwartym na nowe rozwiązania, dlatego Młode Pary ze stolicy coraz częściej wybierają prowadzone przez nas ceremonie.

Ślub humanistyczny nie posiada mocy prawnej (narzeczeni zazwyczaj zawierają wcześniej ślub w USC jako formalność, tylko ze świadkami), jednak daje szansę na zrealizowanie swojej wizji i wielkie emocje. Mistrz ceremonii wygłasza wybrane teksty, wiersze (które wcześniej wspólnie uzgadniamy), mówi też kilka słów o Parze i historii jej miłości – co wzbudza zarazem wzruszenie i rozbawienie Gości.

Ślub humanistyczny - Warszawa

Magiczne ceremonie w stolicy

Ślub humanistyczny to wyjątkowy moment w życiu każdej Pary, który pozwala na celebrowanie miłości i związku w sposób spersonalizowany oraz zgodny z wartościami narzeczonych. Warszawa, jako kulturalne serce Polski, stanowi doskonałe miejsce do organizacji takiej ceremonii. Możecie wybierać spośród wielu nietuzinkowych miejsc, by zorganizować swój ślub humanistyczny. Warszawa oferuje niezliczone możliwości w różnorodnych lokalizacjach. 

Wielbiciele klasycznego uroku mogą wybrać się do przepięknych pałaców i dworków, które zapewnią odpowiednią aurę oraz romantyczny klimat. Dla osób pragnących bardziej nowoczesnych rozwiązań, stolica oferuje luksusowe hotele, ekskluzywne restauracje, gdzie ceremonia może nabrać wyjątkowego charakteru.

Ślub humanistyczny - Warszawa Para
Obrączki - ślub humanistyczny Warszawa
Podpisy - ślub humanistyczny Warszwa

Przeszkoleni celebranci w Warszawie. Ślub humanistyczny - mazowieckie

Jeśli zdecydujecie się na ślub humanistyczny w Warszawie możemy zapewnić Wam wykwalifikowanych i doświadczonych celebrantów z naszej firmy, którzy chętnie poprowadzą Waszą ceremonię. Dzięki temu Wasz ślub będzie naprawdę wyjątkowy. Nasi mistrzowie ceremonii zadbają o każdy detal. Wcześniej jednak przygotujemy wspólnie scenariusz, w którym znaleźć się może historia Waszego poznania, Wasze ulubione fragmenty prozy lub poezji czy ślubne rytuały.

Ślub humanistyczny – Warszawa i okolice 

Ślub humanistyczny w Warszawie to wyjątkowe i magiczne doświadczenie, które daje Parom możliwość celebrowania miłości w sposób autentyczny i spersonalizowany. Dzięki wykwalifikowanym celebrantom i spersonalizowanym rytuałom, ślub w Warszawie staje się niezapomnianym momentem, który pozostaje w sercach nowożeńców na zawsze. 

My już czekamy na Wasz ślub humanistyczny w Warszawie!

Zobacz też: