Ślub humanistyczny – lublin

ceremonia marzeń

Ślub humanistyczny – Lublin i okolice

Ślub humanistyczny - Lublin
fot. Aleksandra Błaszkowska Photo

Jeszcze nie wszystkim znaną, ale bardzo osobistą formą zaślubin jest ślub humanistyczny. Lublin to miasto, w którym każdego roku prowadzimy takie ceremonie. Na ślub na Lubelszczyźnie decydują się nie tylko Pary pochodzące z tych stron, ale także te, których urzekły okolice Lublina. 

Prowadząc śluby humanistyczne w województwie lubelskim, poznajemy wiele wyjątkowych obiektów ślubnych i lokalizacji, które idealnie nadają się na miejsce ceremonii humanistycznej. Dlatego też jesteśmy w stanie polecić Wam sale, obiekty i zakątki godne uwagi, a także opowiedzieć, czym tak naprawdę ślub humanistyczny jest.

Plenerowy ślub humanistyczny – Lublin 

Dużą zaletą ceremonii humanistycznej jest to, że można zorganizować ją w plenerze. Na tę opcję Pary decydują się najczęściej, planując swój ślub humanistyczny. Lublin to miasto, które słynie ze swoich parków, ale też naturalnej, okolicznej zieleni. Nic więc dziwnego, że wiele przyszłych Par Młodych urzeka czar tego miasta. 

Ślub humanistyczny w plenerze to idealne rozwiązanie dla wszystkich Par, które chcą być bliżej natury i zależy im na niebanalnej oprawie ceremonii. Lasy i parki są pięknym tłem dla uroczystego powiedzenia sobie „tak”, a taką możliwość daje właśnie ślub humanistyczny. 

Lublin słynie ze swojego dziewiętnastowiecznego Ogrodu Saskiego, gdzie znajdują się malownicze alejki i fontanna. W okolicach miasta znaleźć można także piękne Parki Krajobrazowe i lasy, z których przecież słynie Polska wschodnia!  

W przeciwieństwie do ślubu cywilnego, ślub humanistyczny możecie zorganizować dosłownie wszędzie. Nie musicie martwić się, czy urzędnik zgodzi się na dane miejsce. My jesteśmy doświadczeni w prowadzeniu ceremonii nawet w ekstremalnych, górskich warunkach. 

Ceremonia humanistyczna w Lublinie

Planując ślub humanistyczny w Lublinie, warto zwrócić uwagę na okoliczne dworki, które będą dobrym miejscem na przyjęcie weselne oraz plenerową ceremonię. Najczęściej takie obiekty okalają piękne parki i ogrody, a lepszej scenerii dla ślubu wymarzyć sobie nie można. 

Jeśli cenicie wiejskie krajobrazy, to już kilka minut od Lublina znaleźć można się w sielskich krainach i to właśnie tam zorganizować swój ślub humanistyczny. Lublin i jego starówka natomiast będą dobrą lokalizacją dla Par ceniących malownicze uliczki i miejski klimat.

Jak może wyglądać ślub humanistyczny? Lublin i okolice 

Ślub humanistyczny jest osobistą formą zaślubin, która w Polsce nie ma mocy prawnej. Nie zmienia to jednak faktu, że taka ceremonia to rozwiązanie dla Par, które od ślubu chcą czegoś więcej niż urzędowej formuły. 

Osobiste przysięgi, dowolna lokalizacja i pora, własne pomysły — to wszystko mieści w sobie ślub humanistyczny. Lublin i okolice są przez nas często odwiedzane, a Pary wcielają w życie swoje ślubne marzenia. 

Planowanie ślubu humanistycznego rozpoczynamy od udostępnienia Wam planera ślubnego, w którym wybieracie charakter ceremonii, teksty o miłości oraz formę przysiąg. Podczas ceremonii możemy też opowiedzieć historię Waszego poznania czy przeprowadzić jeden ze ślubnych rytuałów. 

Ślub humanistyczny - Lublin - przysięga
Ślub humanistyczny Lublin - ceremonia
Ślub humanistyczny Lublin - celebrant

Ślub humanistyczny – lubelskie 

Ceremonie w województwie lubelskim prowadzą nasi celebranci, którzy przygotowani są na nieprzewidziane wydarzenia, doskonale odnajdują się w przemówieniach publicznych. Mistrzowie ceremonii są bardzo empatyczni i opanowani, dlatego na pewno udzieli się Wam ich spokój. 

Jeśli spodziewacie się zagranicznych Gości, dobrym rozwiązaniem będzie ślub dwujęzyczny. Nasi celebranci posługują się wieloma językami – angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, rosyjskim, łotewskim, a nawet arabskim! 

Mamy nadzieję, że spotkamy się na Waszym ślubie humanistycznym w Lublinie!

Zobacz też: