Ślub humanistyczny – szczecin

ceremonia ślubna waszych marzeń

ceremonia humanistyczna – szczecin

Ślub humanistyczny Szczecin
fot. Agata Grządzielska

Zastanawiacie się nad formą ślubu, jaką jest ślub humanistyczny? Szczecin to lokalizacja, w której nasze usługi także są dostępne! Mamy w Waszym mieście celebrantów, którzy z przyjemnością poprowadzą ceremonię. Każdego roku prowadzimy dla naszych Par śluby w Szczecinie, dlatego możemy doradzić Wam w wyborze odpowiedniego miejsca oraz w zaplanowaniu ceremonii humanistycznej. 

Dlaczego warto wybrać właśnie taką formę zaślubin? Bo chodzi w niej przede wszystkim o Was! Ślub humanistyczny skupia się na Waszej historii, wspólnych celach i zainteresowaniach, planach na przyszłość. Nasi celebranci poprowadzą tę niezwykle ważną uroczystość, a Wy złożycie sobie osobiste przysięgi małżeńskie tam, gdzie chcecie i w jaki sposób chcecie.

Ceremonia humanistyczna w Szczecinie 

Wiemy, że przygotowania weselne rozpoczyna się od poszukiwań miejsca na ślub, a w tym wypadku na ślub humanistyczny. Szczecin to miasto, które wybierane jest nie tylko przez Pary stamtąd pochodzące, ale też te, które doceniają jego urok i znalazły w jego okolicy idealny dla siebie obiekt weselny. 

Ślub humanistyczny najłatwiej zorganizować w pobliżu miejsca wesela. Ceremonie, które prowadzimy, najczęściej organizowane są w plenerze, co czyni je naprawdę wyjątkowymi. Wybierając więc obiekt weselny, warto zwrócić uwagę na to, czy dysponuje miejscem na plenerowy ślub lub czy w jego pobliżu znajduje się jakaś przestrzeń, w której możecie powiedzieć sobie “tak”.

Ślub humanistyczny

szczecin i okolice

Jeśli szukacie wyjątkowych obiektów weselnych i miejsc, w których można zorganizować ślub humanistyczny, Szczecin i jego okolice otwierają przed Wami sporo możliwości. Przygotowaliśmy więc dla Was zestawienie lokalizacji na ślub humanistyczny w Szczecinie i okolicach.

Plenerowa ceremonia zaślubin 

Mimo, że Szczecin nie leży bezpośrednio nad morzem, możecie pomyśleć o ślubie na plaży, gdyż od wybrzeża miasto dzieli tylko kilkanaście minut jazdy samochodem. A ceremonia humanistyczna na plaży jest naprawdę wyjątkowym przeżyciem! 

Szukając naturalnego miejsca na ślub humanistyczny, Szczecin może zachęcić także swoimi parkami. Dobrym wyborem będzie na przykład Park im. Stanisława Żeromskiego, gdzie rozpościera się widok na rzekę. 

Obiekty weselne – Szczecin i okolice 

Najłatwiej jednak zorganizować ślub humanistyczny na terenie obiektu weselnego. W Szczecinie i na terenie całego województwa znajdziecie wiele urokliwych miejsc w różnych stylach. Warto zwrócić szczególną uwagę na Białą Wstążkę o bardziej nowoczesnym wystroju, Baranówko w Sam Las (szczególnie dla wielbicieli przyrody) oraz Młyn nad Starą Regą – idealny na rustykalny ślub i wesele. 

Ślub humanistyczny Szczecin - ceremonia
Ślub humanistyczny Szczecin - Para
Przysięga - ślub humanistyczny Szczecin

Ślub humanistyczny – Zachodniopomorskie 

Nie martwcie się jednak formą i przebiegiem ceremonii. My stworzymy dla Was personalizowany ślub humanistyczny. Szczecin i jego okolice będą dla niego wyjątkowym tłem. Naszą współpracę rozpoczniemy od przekazania Wam do wypełnienia ślubnego planera, w którym wybierzecie charakter ceremonii, fragmenty prozy i poezji, ślubne rytuały i opowiecie nam też co nieco o sobie. Następnie my stworzymy scenariusz ślubu i poprowadzimy Waszą ceremonię humanistyczną. 

Jeśli jesteście Parą międzynarodową lub spodziewacie się zagranicznych Gości, nasi celebranci mogą poprowadzić ślub także w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, rosyjskim, łotewskim czy arabskim.

Nie możemy się doczekać Waszego ślubu humanistycznego w Szczecinie! 

Zobacz też: