Mistrzowie ceremonii ślubnej

Poznajcie naszych celebrantów

Kim są nasi celebranci?

fot. Michał Ramus

Mistrz ceremonii ślubnej, nazywany też celebrantem

Mistrz ceremonii to osoba, która poprowadzi Wasz ślub. Możecie liczyć na jej doświadczenie i wsparcie w każdym momencie uroczystości. Rolą mistrzyni lub mistrza ceremonii jest także kierowanie Was w trakcie całego procesu – tak, żebyście nie musieli się niczym stresować. Wystarczy, że pojawicie się na miejscu!

Rozumiemy Wasze potrzeby i marzenia

Wszyscy jesteśmy osobami o dużej wrażliwości. Posiadamy spore doświadczenie w prowadzeniu imprez, ich organizacji, przemówieniach oraz pracy związanej z głosem. Część naszego zespołu to prawdziwi poligloci, a nasza rekordzistka mówi… w 6 językach!

Jakie szkolenia przechodzą mistrzowie ceremonii?

Wszystko zaczyna się od starannej rekrutacji

Po latach doświadczeń wiemy już doskonale, jakie osoby sprawdzają się w roli celebrantów. Wystarczy powiedzieć, że podczas ostatniego naboru z ponad 100 nadesłanych CV wybraliśmy tylko 8 osób!

Nasze standardy

Posiadamy program szkoleniowy (który ulepszamy wraz z rozwojem rynku ślubnego i zmianami trendów) oraz autorski podręcznik dla celebrantów. Nie ma tu miejsca na domysły i improwizację. Od powitania Gości, poprzez teczkę odporną na wiatr, aż po sposób zapalania świecy jedności – wszystko odbywa się według wypracowanych standardów.

Nasi celebranci otrzymują rozwiązania na wszystkie możliwe sytuacje, jakie mogą wydarzyć się w dniu ślubu, a których doświadczyliśmy przez ostatnie 8 lat. I uwierzcie, jest tego sporo!

fot. Norbert Adamczyk

Nasi mistrzowie ceremonii

Jesteśmy otwarci na potrzeby Par międzynarodowych, dlatego do naszego zespołu należą osoby mówiące po angielsku, niemiecku, francusku, hiszpańsku, włosku, rosyjsku, łotewsku oraz arabsku