ŚLUB HUMANISTYCZNY - Kraków

Nasza ceremonia, w Waszym mieście!

Ślub humanistyczny w stolicy Małopolski - Kraków

Kraków - ślub humanistyczny
fot. Gabriel Gmurczyk
| Ślub Humanistyczny

Malownicza ceremonia plenerowa

Jednym z miast, w którym śluby humanistyczne zdobywają szczególną aprobatę Par Młodych, jest Kraków. W mieście tym mamy już wielu doświadczonych celebrantów, którzy chętnie poprowadzą Wasz ślub. Ceremonie często odbywają się nie tylko w samym Krakowie, ale także w okolicach – popularnym miejscem jest Dwór w Tomaszowicach. Rozległe plenery sprzyjają letnim ślubom humanistycznym, które nabierają szczególnego uroku w pięknych okolicznościach natury.

Równie często jak śluby pomiędzy Polakami, zdarzają się ceremonie międzynarodowe – w Krakowie ślub humanistyczny polsko-angielski, polsko-niemiecki czy polsko-francuski nie jest rzadkością. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa uroczystości we wszystkich tych językach – przygotujemy scenariusz mailowo, telefonicznie i dojedziemy na miejsce ceremonii.

Ślub humanistyczny w Krakowie - jak może wyglądać?

Organizacja ślubu humanistycznego

Na najbardziej osobisty i emocjonalny rodzaj ceremonii, jakim jest ślub humanistyczny, coraz chętniej decydują się też polskie Pary. Forma uroczystości zyskuje zrozumienie również wśród rodziców i starszych osób – przede wszystkim dlatego, że ślub humanistyczny wzrusza ich skupieniem na Młodej Parze w tekście uroczystości. Scenariusz może zawierać wybrane cytaty literackie, historię o tym, jak Para się poznała, a także o ich wspólnym, dotychczasowym życiu.

Rytuały, które dodają uroku

Co poza wymianą obrączek?

Dajemy Państwu możliwość, aby wzbogacić swój ślub humanistyczny o estetyczne dodatki, które sprawią, że ceremonia będzie miała jeszcze więcej uroku. Coraz częściej wybierane przez Młode Pary obrzędy zapalenia świecy jedności, wiązania rąk szarfą czy wspólnego sypania piasku to sposób, aby symbolicznie przypieczętować swoje wybory – nie tylko za pomocą obrączek.

Ślub humanistyczny – Kraków

Kraków, stolica Małopolski, przyciąga swoim urokiem i romantyczną atmosferą. To miejsce o wyjątkowym klimacie, które pozwala Parom na zorganizowanie ślubu w otoczeniu zabytków, parków czy na malowniczych wzgórzach. Ceremonia ślubu humanistycznego daje Parze pełną swobodę w wyborze miejsca, które dla nich ma szczególne znaczenie, co czyni Kraków idealnym miejscem do celebracji miłości.

Indywidualizm na pierwszym miejscu – ślub humanistyczny 

Kraków to idealne miejsce na ceremonię humanistyczną, którą Para może w pełni spersonalizować, dzięki czemu to wydarzenie jest bardzo autentyczne. Podczas ślubu możemy opowiedzieć o tym, jak się poznaliście, o Waszych celach i marzeniach czy odczytać Wasze ulubione fragmenty prozy czy poezji. 

Ślub humanistyczny - Kraków - celebrant
Ceremonia w Krakowie

Ślub humanistyczny – małopolskie 

Jeśli zależy Wam na momencie, który na zawsze pozostanie w sercach Waszych i Waszych bliskich, wybierzcie ślub humanistyczny. Kraków jest doskonałą lokalizacją na taką uroczystość. W jego okolicach także znajdziecie wiele urokliwych miejsc na zorganizowanie swojej ceremonii humanistycznej. 

Wybierając ślub humanistyczny w Krakowie, otwieracie się na nieograniczone możliwości celebracji Waszej miłości w wyjątkowy sposób. Dzięki magii Krakowa i ceremonii ślubu humanistycznego, tworzycie niezapomniany moment, który odda Wasze emocje, przekonania i indywidualizm. W ten niezwykły dzień, Kraków staje się magicznym miejscem pełnym miłości i wzruszeń dla Was i Waszych bliskich.

Nasi celebranci zadbają o to, byście czuli się swobodnie i komfortowo tego dnia. Wiemy, jak ważny to dla Was moment, dlatego nasi mistrzowie ceremonii są doskonale przeszkoleni i poradzą sobie nawet z nagłymi wypadkami. Możecie także zdecydować się na ślub dwujęzyczny. Nasi celebranci mogą poprowadzić go po angielsku, francusku, niemiecku, hiszpańsku, włosku, łotewsku, rosyjsku i arabsku.

Już czekamy na Wasz ślub humanistyczny!

Zobacz też: