Ślub humanistyczny – kielce

ceremonia marzeń

Ślub humanistyczny – kielce i okolice

Ślub humanistyczny Kielce
fot. Damian Łukasz

Wyjątkowy, personalizowany ślub humanistyczny w Kielcach? Dlaczego nie! Urokliwa ceremonia i Wy, szczęśliwie objęci miłością. Czyż to nie brzmi jak plan idealny? Jeśli poszukujecie miejsca na swój ślub humanistyczny w Kielcach, nasze propozycje na pewno nie zawiodą Waszych oczekiwań. Znajdziecie je poniżej.

Ślub humanistyczny – świętokrzyskie miejsca na ceremonię

Stolica województwa świętokrzyskiego oferuje Młodym Parom wiele pięknych miejsc na ich niepowtarzalną ceremonię ślubną. Jedną z zalet ślubu humanistycznego jest to, że może odbyć się on w każdym miejscu i o każdej porze – jedynym wyzwaniem pozostaje uzyskanie odpowiednich zgód, jeśli uroczystość ma mieć miejsce na terenie np. publicznego parku. Warto wybrać taką lokalizację, która będzie spełnieniem Waszych marzeń i uświetni Wasz ślub humanistyczny. Kielce będą z pewnością dobrym wyborem.

Ceremonie humanistyczne w kielcach

Muzeum Wsi Kieleckiej – Dworek Laszczyków

Jeśli chcecie poczuć się jak na ślubie Pana Tadeusza – dworek Laszczyków z pewnością zapewni Wam odpowiedni do tego klimat. Wybudowany pod koniec XVIII wieku dworek można włączyć do swojej uroczystości jako piękne tło lub miejsce do pamiątkowych zdjęć po ślubie. Muzeum Wsi Kieleckiej ma pod swoją opieką jeszcze kilka podobnych obiektów, więc jeśli lubicie klimat epoki z przełomu XVIII i XIX wieku, to z pewnością nie będziecie zawiedzeni!

Telegraf, czyli najwyższy punkt w Kielcach

Przepiękna panorama miasta w połączeniu z naturą? To widokowe miejsce może stać się idealną lokalizacją na Wasz ślub humanistyczny. Kielce to również dobra alternatywa dla fanów i fanek górskich spacerów. Na szczyt trzeba się trochę wspiąć, więc warto pomyśleć o butach na przebranie. Urokliwa przyroda szlaku i widokowy taras z pewnością jednak wynagrodzą wszystkim Gościom trasę pod górę.

Ślub humanistyczny – co składa się na jego wyjątkowość?

Ślub humanistyczny w Kielcach, Krakowie czy Zakopanem… można by wymieniać bez końca. Nie ma znaczenia, gdzie i kiedy się odbywa. Nasi celebranci i celebrantki mogą poprowadzić ceremonię na szczycie góry, w lesie lub na statku, a nawet za granicami naszego kraju. Dojedziemy wszędzie. Ograniczeniem jest jedynie Wasza wyobraźnia!

To, czym jeszcze wyróżnia się ślub humanistyczny pośród innych celebracji, jest fakt, że całość jego przebiegu jest dostosowywana całkowicie do Was. Możemy przygotować dla Was personalizowany scenariusz ślubny, włączyć do niego Wasze ulubione fragmenty poezji i prozy, pomóc napisać przysięgi czy doradzić w nurtujących Was kwestiach. Wszystkie pomysły są dozwolone, a my jesteśmy tu po to, by spełnić Wasze marzenia o niepowtarzalnym ślubie humanistycznym. Wasza ceremonia może zawierać nie tylko osobiste przysięgi małżeńskie czy przemowy najbliższych, ale także symboliczne rytuały, które w unikalny sposób pokażą Wasze połączenie się w małżeństwie.

Przemowa - ślub humanistyczny Kielce
Ślub humanistyczny Kielce - rytuał
Ślub humanistyczny Kielce - przysięga

Jeśli jesteście Parą dwujęzyczną i chcielibyście w swoim ślubie połączyć te języki – nic nie stoi na przeszkodzie! Nasi celebranci i celebrantki mogą poprowadzić ceremonię w ponad 10 językach, łącząc je naprzemiennie w scenariuszu ślubnym, by każdy Gość mógł w pełni uczestniczyć w uroczystości.

Pamiętajcie, że pomożemy Wam stworzyć wyjątkowy scenariusz na Wasz ślub humanistyczny. Kielce zadbają o wyjątkowe tło, a Wy będzie mogli w pełni przeżywać te najpiękniejsze chwile z Waszymi bliskimi. Pamiętajcie, że warto być przygotowanym na niepogodę, jeśli ślub ma odbywać się na zewnątrz. Zadbajcie też o starszych i małych Gości, którzy mogą być mniej odporni na anomalie pogodowe czy brak miejsc siedzących. Do dzieła!

Zobacz też: