Opinie

Dowiedz się, co sądzą o nas młode pary, który zdecydowały się na ślub humanistyczny

Monika & Leo

8/08/2020

Nasz ślub humanistyczny poprowadzony przez Dominikę na Górze Gradowej w Gdańsku był przepiękny.

Goście płakali ze wzruszenia, my też. To była naprawdę przepiękna i wyjątkowa ceremonia. A że love is female, to, że mogła go poprowadzić Dominika, było dla nas cudowne. Niczego byśmy nie zmienili, no może chciałoby się to przeżyć jeszcze raz. Bardzo dziękujemy!

Marysia & Krzysiek

15/06/2019

Tych emocji nie opiszą żadne słowa. Ceremonia była przepięknym i wzruszającym wydarzeniem, pełnym uniesień, uśmiechu i przede wszystkim miłości. To zdecydowanie przerosło nasze oczekiwania! Joanna sprawiła, że tego dnia nie zapomnimy nigdy, a jego wspomnienie będzie cudowną częścią naszego życia już na zawsze. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie, dodawanie otuchy i pełen profesjonalizm, a wszystko to w przyjemnej, rodzinnej wręcz atmosferze. To był fantastycznie spersonalizowany ślub – w 200% idealny! Dziękujemy!

Kasia & Oliwer

31/05/2018

Jednym z najczęściej wspominanych przez gości momentów naszego ślubu była właśnie ceremonia, którą przepięknie poprowadził Szymon. Przyjechał do nas kawał drogi przez pół Polski, był doskonale przygotowany, w 100% zrealizował wszelkie nasze ustalenia, a do tego wprowadził swojego rodzaju spokój i swobodę, dzięki czemu praktycznie w ogóle się nie stresowaliśmy i wszystko wyszło pięknie, i po prostu bardzo naturalnie. Polecamy z całego serca.

| Ślub Humanistyczny

Kasia & Rafał

Wspaniałe doświadczenie – niesamowity ślub. Ja i moja świeżo upieczona żona jesteśmy wniebowzięci z powodu tego, że zdecydowaliśmy się na współpracę z Wami. Nasze doświadczenia z przygotowaniem scenariusza ceremonii nie tylko spowodowały stworzenie magicznej ceremonii, ale też pozwoliły nam zastanowić się głęboko, po co i dlaczego chcemy się pobrać, i umocniły jeszcze bardziej nasz związek. Sama ceremonia zaplanowana z nami i poprowadzona przez celebrantkę Evę była magiczna i bardzo podobała się nie tylko nam, ale również wszystkim naszym gościom. Bardzo polecamy ten pomysł i tę firmę wszystkim parom, dla których sam ślub cywilny to za mało!

| Ślub Humanistyczny

Kinga & Paweł

Jeśli tego dnia najważniejsi są dla was przyjaciele i rodzina, to ceremonia humanistyczna będzie idealnym rozwiązaniem. Niezwykle emocjonujące, wzruszające i poruszające doświadczenie – bez cienia patosu i sztuczności. Dziękujemy Joli, która była z nami w Tadeuszu i cudnie poprowadziła ceremonię. Dziękujemy bardzo!

| Ślub Humanistyczny

Magda i Przemek

Jesteśmy mega szczęśliwi z naszej decyzji i z tego, jak przebiegła nasza uroczystość. Joanna dała nam wiele otuchy i spowodowała, że nie czuliśmy żadnego stresu. Przez cały czas była uśmiechnięta, co udzielało się również nam. Prowadzona przez nią uroczystość była piękna i podniosła. Wyjątkowa ceremonia, piękne słowa, własne przysięgi. Polecamy z całego serca.

| Ślub Humanistyczny

Anna & Michał

Bardzo, bardzo dziękujemy Evie za wspaniałą ceremonię. Każdy z gości podczas składania nam życzeń z zachwytem komentował ślub. Jeszcze dziś odebrałam telefon od gości, że to był najpiękniejszy ślub, na jakim byli. Bije od pani niesamowite ciepło, pani głos zadziałał na nas jak lek uspokajający. Bardzo dziękujemy, lepszej decyzji z ceremonią nie mogliśmy podjąć.

| Ślub Humanistyczny

Michalina & Wiktoria

Z całego serca polecamy wszystkim Joannę Humerczyk! To, co robi, robi z pasją i w wyjątkowy sposób. Otrzymałyśmy w dniu ślubu masę wsparcia, spokoju i dobrych rad. Ślub humanistyczny to najlepszy pomysł na ślub. Polecamy wszystkim, którzy marzą o wyjątkowej ceremonii.

| Ślub Humanistyczny

Kasia & Chris

Chcieliśmy bardzo podziękować za wspaniałą i wzruszającą ceremonię, prowadzoną przez przemiłą Basię. Nasi goście byli pod ogromnym wrażeniem. Większość z nich była po raz pierwszy na ślubie humanistycznym. Goście stwierdzili, że to jeden z najpiękniejszych ślubów, na jakich byli. Moja 8-letnia córka była zaskoczona i szczęśliwa, że została wspomniana podczas ceremonii. Fantastycznie jest mieć możliwość zorganizowania ślubu, który jest osobisty i taki, jaki chcesz. Dlatego gorąco polecam Ślub Humanistyczny Joanna Humerczyk.

| Ślub Humanistyczny

Ewa & José

Bardzo dziękujemy za przepiękną ceremonię. Nawet osoby, które wcześniej sceptycznie podchodziły do ślubu humanistycznego (głównie religijna część rodziny) powiedziały, że mieli zupełnie inne wyobrażenie o tego typu ślubach w plenerze i są bardzo pozytywnie zaskoczone.

| Ślub Humanistyczny

Arek & Marek

Chcemy bardzo podziękować za wspaniałe poprowadzenie ceremonii! To było coś. Wszystko odbyło się tak, jak chcieliśmy i sobie wymarzyliśmy. Mistrzyni Ceremonii i skrzypaczka bardzo dobrze sprawdziły się w swoich rolach. Polecamy z całego serca! Niezapomniane chwile!

| Ślub Humanistyczny

Marta & Sam

Chciałam bardzo podziękować za Państwa pracę. Byliśmy bardzo zadowoleni z przebiegu uroczystości, a również wszyscy nasi goście byli pod wrażeniem profesjonalizmu pana Marcina, który pięknie wszystko poprowadził. Zebraliśmy sporo komplementów na temat jego przygotowania i umiejętności oratorskich zarówno po polsku, jak i po angielsku. Szczególnie jestem wdzięczna za bardzo dobry poziom znajomości angielskiego i świetną wymowę, dzięki którym nasi zagraniczni goście nie stracili nic z całej uroczystości. Dla wielu gości był to pierwszy nie-kościelny ślub i wszystkim bardzo się podobało.

| Ślub Humanistyczny

Anna & Karlis

Nasza ceremonia była prowadzona przez Basię w dwóch językach: polskim i francuskim (połowa gości była z Belgii), była w 100% spersonalizowana, wyjątkowa i po prostu piękna. Osoby, którym zależy na wyjątkowej ceremonii, poprowadzonej przez profesjonalistów, którzy poruszą i rozmieszą gości oraz Parę Młodą, zdecydowanie powinni zdecydować się na Ślub Humanistyczny Joanny Humerczyk.

| Ślub Humanistyczny

Anna & Michał

Dziękujemy za piękny ślub! To było niezwykle poruszające wydarzenie, na którym rozpłakaliśmy się i my, i nasi goście. Ślub humanistyczny jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce ślubować miłość od serca w nieszablonowy i bardzo osobisty sposób, a oddanie ceremonii w ręce profesjonalistów tworzy naprawdę magiczną atmosferę. Gorąco polecamy!

| Ślub Humanistyczny

Irmina & Bartek

Było przepięknie, każdemu się podobało i większość płakała ze wzruszenia. Dziękujemy!

| Ślub Humanistyczny

Natalia & Maxime

Jeszcze raz dziękujemy, Asiu – za fantastyczną atmosferę i niezapomniane emocje!

| Ślub Humanistyczny

Edyta & Sławek

Wybraliśmy ślub humanistyczny, żeby trochę „uromantycznić” ślub cywilny. Zależało nam przede wszystkim na tym, aby był to NASZ ślub, nie tylko oficjalna procedura podpisania aktu małżeństwa i wygłoszenia nudnych formułek przez prowadzącą z USC. Przyjechała do nas pani Joanna i… wszystko zagrało idealnie (no, może poza przydługą kwestią pani z USC). Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji Naszego Dnia – dzięki Ślubowi Humanistycznemu było osobiście, wzruszająco, ale też momentami zabawnie, a o to nam przede wszystkim chodziło. Zdecydowanie polecamy wszystkim tym, którzy chcą swój ślub przeżyć w niezwykły sposób.

| Ślub Humanistyczny

Paulina & Michał

Chcieliśmy jeszcze raz podziękować za poprowadzenie cudownej ceremonii ślubnej. Wszyscy goście są zachwyceni, wzruszeni i rozradowani. Także idealnie udało się to, o co nam chodziło! Dla nas był to cudowny i wymarzony czas. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że byłeś, Szymonie, z nami tego dnia. Piękno, jakie wyczarowałeś swoimi słowami, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania.

| Ślub Humanistyczny

Aneta & Filip

Chcemy serdecznie i z całego serca podziękować za poprowadzenie całej uroczystości. Wszystko udało się naprawdę świetnie, a my byliśmy najszczęśliwsi na świecie. Przysięgi pisaliśmy w dniu ślubu, na ostatnią chwilę. Pogoda zafundowała nam mnóstwo stresu i zamieszania przy okazji… ale finalnie wszystko przebiegło bajkowo. Dzięki Pani uroczystość zyskała mniej formalny, bardzo osobisty, wyjątkowy charakter. Goście do dziś pytają nas o taką formę ślubu, o pomysł, a także scenariusz. Był to wymarzony przez nas ślub. Zupełnie inny niż wszystkie. Po prostu nasz. Jesteśmy bardzo, bardzo wdzięczni i cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na taką właśnie formę uroczystości oraz, że właśnie Pani z nami była.

| Ślub Humanistyczny

Monika & Markus

Dzięki Pani Natalii nasz ślub nabrał bardzo indywidualnego i magicznego wymiaru. Jesteśmy bardzo wdzięczni za włożoną pracę i sprawienie, że nasza ceremonia stała się jak z bajki… Śmiało możemy stwierdzić, że nasz ślub idealny i przewyższał nasze oczekiwania.

| Ślub Humanistyczny

Ania & Graeme

Joasiu, Szymonie. Jeszcze raz ogromne podziękowania za Waszą pomoc! Wszyscy goście byli pod ogromnym wrażeniem ceremonii.

| Ślub Humanistyczny

Kasia & Mikołaj

Serdecznie dziękujemy za wspaniale poprowadzoną ceremonię. Cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na ślub humanistyczny, ponieważ było tak, jak sobie wymarzyliśmy. Uroczyście, a jednocześnie na ludzie. I przede wszystkim – profesjonalnie. 🙂

| Ślub Humanistyczny

Helena & Mariusz

Szymonie, dziękujemy za fantastyczną ceremonię. Goście, mimo szoku, byli zachwyceni i wzruszeni.

| Ślub Humanistyczny

Aga & Sean

Dziękujemy za cudowną ceremonię, którą dla nas przygotowałaś. Było pięknie! Goście byli bardzo pozytywnie zaskoczeni, bo wielu z nich zupełnie nie wiedziało, czego się spodziewać. Dziękujemy, że pomogłaś nam z tłumaczeniem przemów i zostałaś na weselu. 🙂 Cieszymy się, że też bawiłaś się dobrze!

| Ślub Humanistyczny

Martyna & Łukasz

Od samego początku mieliśmy bardzo wyraźną wizję naszego ślubu. Przeszkadzała nam więc konieczność dostosowania się do wymogów urzędniczych. Ślub humanistyczny to było jedyne słuszne rozwiązanie i kiedy trafiliśmy na ofertę Joanny Humerczyk – wiedzieliśmy, że to jest to. Ślub braliśmy w 2014 roku, w Toruniu, w Dworze Artusa, w stylizacji steampunkowej. Joanna była dużym wsparciem w organizacji i przekładaniu naszych szalonych pomysłów na rzeczywistość. Mogliśmy też w pełni zaufać, że wszystko przebiegnie bez zgrzytów, a możliwe wpadki i potknięcia zostaną szybko opanowane dzięki jej doświadczeniu. Najlepsze jest to, że nie musieliśmy iść na żadne ustępstwa i kompromisy, ale jednocześnie profesjonalizm Joanny ściągnął nam z głowy większość stresu i niepewności. Do tej pory cała ceremonia to jedno z najlepszych wspomnień w naszym życiu oraz swego rodzaju legenda wśród rodziny i znajomych.