Mini sesja ślubna

Sesja ślubna w trakcie wesela – chwila tylko we dwoje

Udostępnij ten post:

Doskonale wiemy, jak trudno jest Parom, w dniu ślubu i wesela, znaleźć czas tylko dla siebie. Niektóre decydują się, by tym momentem był first look, czyli pierwsze spotkanie przed ślubem już w weselnych kreacjach. Potem jednak Pary Młode wpadają już w wir ślubnego szaleństwa i non-stop otoczone są ludźmi. I oczywiście, w końcu o to chodzi, by świętować tę miłość z bliskimi, ale krótka chwila tylko we dwoje, by szczególnie celebrować ten moment, z pewnością będzie niezapomniana! 

Taką chwilą może być krótka sesja ślubna w trakcie wesela – to zaledwie kilka czy kilkanaście minut, które spędzicie tylko we dwoje (z małą asystą fotografa). W tym artykule opowiemy, dlaczego warto taką sesję zorganizować i podpowiemy, jak ją zaplanować! 

Sesja ślubna – niepowtarzalna pamiątka 

Wesele - mini sesja

Niektóre Pary decydują się na zorganizowanie sesji ślubnej po weselu w jakiejś szczególnej scenerii. Nie da się jednak ukryć, że znalezienie dogodnego terminu czy odpowiedniego miejsca może stwarzać pewne problemy natury logistycznej. Poza tym nie odtworzycie już tej magii i emocji, które towarzyszyły Wam w dniu ślubu. 

Sesja ślubna w trakcie wesela pozwoli Wam udokumentować te wyjątkowe uczucia na lata. Z pewnością w pobliżu czy nawet na terenie Waszego obiektu weselnego znajdziecie odpowiednie miejsce na taką sesję. Fotograf z czujnym i wrażliwym okiem z pewnością wypatrzy scenerię, która będzie idealna. Te kilkanaście minut pozwoli Wam cieszyć się niepowtarzalną pamiątką przez długie lata. 

Sesja ślubna w trakcie wesela – zaplanujcie ją z fotografem

Wesele - sesja ślubna

Bardzo często fotografowie sami proponują zorganizowanie takiej mini-sesji w trakcie wesela. Najczęściej wybierają na to porę w okolicach zachodu słońca, gdy światło potrafi być naprawdę magiczne. Takie mini-sesje świetnie wypadają także nocą, gdy oświetla Was tylko blask księżyca i kilku lampek. 

Nawet jeśli Wasz fotograf nie zaproponuje takiej sesji, to sami możecie wyjść z inicjatywą. Podkreślcie, jak ważna jest dla Was chwila tylko we dwoje i na czym Wam zależy, a z pewnością Wasz fotograf już doskonale będzie wiedział, co zrobić! 

Chwila tylko we dwoje – sesja ślubna 

Para - sesja

Wiele naszych Par opowiada nam, że tak naprawdę tylko w trakcie ślubu mogli napatrzeć się sobie w oczy, a czas wesela przeleciał im błyskawicznie i w dużej mierze mijali się podczas imprezy. Wy zadbajcie więc o to, by zapewnić sobie jeszcze kilkanaście dodatkowych minut bycia tylko ze sobą. Niech to będzie obowiązkowy czas wpisany w harmonogram Waszego wesela.

Jeżeli nie jesteście przyzwyczajeni do obiektywu, to dobry fotograf podczas takiej sesji zrobi wszystko, byście czuli się komfortowo i naturalnie. Zazwyczaj jednak te wyjątkowe emocje całego dnia same podpowiedzą Wam najlepsze rozwiązania. Zapewniamy Was, że te momenty zapamiętacie naprawdę na długo. 

Sesja ślubna w trakcie wesela – jak może wyglądać? 

Ślub - sesja weselna

Tu wszystko zależy od Was i Waszego fotografa. Może być ona bardziej sensualna i delikatna, ale równie dobrze możecie też zaszaleć – skakać, biegać czy tańczyć. Wybierzcie taką opcję, która bardziej do Was pasuje. Warto przy tej okazji wykorzystać urokliwe zakątki Waszego obiektu weselnego (najlepiej w plenerze). A jeśli nadal dysponujecie pojazdem, którym przyjechaliście, to możecie też pokusić się o kilka ujęć z piękną bryką. Możliwości jest wiele. 

To jak, zdecydujecie się na mini-sesję ślubną w trakcie wesela?

Zdjęcia: Pytlik Bąk

Zobacz też:

Oceń post