Wieczór przed ślubem - Chorwacja

Wieczór dzień przed ślubem – 3 pomysły

Udostępnij ten post:

Finisz ślubnych przygotowań dla wielu Par może być stresującym czasem. Warto jednak tuż przed samym ślubem postawić na relaks i odprężenie. Napracowaliście się już przez cały rok (a niekiedy nawet więcej), dlatego zasługujecie na spędzenie ostatniego wieczoru jako narzeczeństwo w przyjemnych warunkach. 

Przedstawiamy Wam 3 pomysły na spędzenie wieczoru dzień przed ślubem, które możecie wykorzystać, planując swoją ceremonię i wesele! 

1. Grill lub garden party dla Gości 

Garden party - Chorwacja
fot. Mr. & Mrs. Oh! Wedding Storytellers

Bardzo często Goście przemierzają wiele kilometrów, by pojawić się na Waszym ślubie i przyjeżdżają dzień wcześniej. Taka sytuacja ma miejsce w przypadku wielu naszych międzynarodowych Par. Jeśli macie ochotę spędzić wieczór w otoczeniu rodziny i znajomych, to zorganizowanie spotkania integracyjnego wieczór przed ślubem jest świetnym pomysłem. 

To doskonała okazja, by Goście bliżej się poznali i zintegrowali przed zbliżającym się weselem. Zagwarantuje Wam to, że podczas docelowej imprezy będą się ze sobą świetnie bawić i każdy będzie się już znał. 

Ten pomysł wykorzystaliśmy i my, organizując nasz ślub i wesele w Chorwacji. Dzień przed ślubem, gdy wszyscy Goście dotarli już do Privlaki, zorganizowaliśmy grilla na terenie willi, w której odbywało się nasze wesele. Tuż obok znajdował się także beach bar, do którego przenieśliśmy się później na wieczorną posiadówkę przy drinkach. Było to luźne spotkanie, podczas którego nasi Goście mogli się zapoznać, a my zrelaksowaliśmy się przed wielkim dniem. 

2. Wieczór w SPA 

Wieczór przed ślubem w SPA

Jeśli wolicie jednak spędzić czas w mniejszym gwarze, to doskonałym pomysłem będzie spędzenie wieczoru przed ślubem w SPA. Możecie udać się na zabiegi we dwoje lub rozdzielić się i zadbać wyłącznie o siebie. 

Masaż czy delikatny zabieg pielęgnacyjny ukoi Wasze nerwy i pozwoli się zrelaksować. Do tego lampka wina czy filiżanka ziołowej herbaty i możecie przygotowywać się do wielkiego dnia. 

Wiele obiektów weselnych dysponuje własną strefą wellness i SPA, dlatego jeśli nocujecie w swoim obiekcie już dzień przed ślubem, możecie skorzystać z ich oferty. 

Pamiętajcie jednak, by nie ryzykować z bardziej inwazyjnymi zabiegami czy nowymi kosmetykami, by nie narazić się na jakąś reakcję alergiczną tuż przed ślubem! 

3. Relaks tylko we dwoje 

Wieczór przed ślubem we dwoje

Kolejna propozycja jest dedykowana dla Par, które nie potrafią bez siebie odpoczwać, ale też nie chcą spędzać czasu w tłumie Gości. Spędźcie wieczór tylko we dwoje! To będą Wasze ostatnie chwile jako narzeczeństwo, dlatego możecie sprawić, że zapamiętacie je na dłużej. 

Wybierzcie się na romantyczną kolację, zróbcie sobie wieczór z Netflixem czy przejdźcie się na spokojny spacer. Postawcie na to, co pozwoli Wam się zrelaksować i w spokoju wyczekiwać na wielki dzień. 

Wieczór dzień przed ślubem – słodkie oczekiwanie 

Wieczór przed ślubem - oczekiwanie

Przede wszystkim pamiętajcie, że w tym momencie nie macie już większego wpływu na ostatnie przygotowania. Wszystko dopięliście na ostatni guzik i teraz już pozostaje Wam wyczekiwać tego wyjątkowego dnia. 

Wykorzystajcie ten wieczór, by dobrze wypocząć, a my zadbamy o to, by Wasza ceremonia ślubna przebiegła w wyjątkowej atmosferze. 

Zobacz także:

 

Zdjęcia: unslapsh.com

Oceń post